به گزارش خانه فوتبال، شیوع ویروس کرونا در شور چین و در ادامه برخی نقاط دیگر دنیا و فوت شدن افراد پرشماری به دلیل مبتلا شدن به این بیماری، مردم سراسر دنیا را به هراس انداخته و به همین دلیل باشگاه منچستریونایتد فعلا مجوز حضور ادیون ایگالو در کنار بازیکنان در تمرینات را صادر نکرده است.

اگرچه در فصل زمستان نام بازیکنان زیادی برای انتقال به اولدترافورد مطرح شد، اما یونایتد در نهایت ادیون ایگالو، مهاجم نیجریه ای شانگهای شینوا را به خدمت گرفت. اما با توجه به انتقال این بازیکن از چین به شهر منچستر، مدیران این باشگاه فعلا احتیاط پیشه کرده و اجازه حضور او در تمرینات را نداده اند. ادیون ایگالو تا روز جمعه در باشگاه بدنسازی به تمریناتش ادامه خواهد داد و از ابتدای هفته بعد می تواند در تمرینات یونایتد در کنار دیگر بازیکنان کارش را آغاز کند.

تا به حال ویروس کرونا جان بیش از 1300 نفر را گرفته و به همین دلیل در سراسر دنیا مسافرانی که از کشور چین وارد می شوند، تحت کنترل شدید قرار می گیرند تا مبادا این ویروس در کشور آنها نیز شیوع پیدا کند. منچستریونایتد دوشنیه هفته بعد در دیداری حساس و تعیین کننده در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان، در لندن مهمان چلسی خواهد بود و با توجه به عدم حضور ادیون ایگالو در تمرینات، بعید است او در این دیدار شانس چندانی برای بازی کردن داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: