در فصل نقل و انتقالات تابستانی، مهدی ترابی و علی علیپور دو مهاجم اصلی پرسپولیس، این تیم را ترک کرده و راهی لیگ‌های دیگر شدند. ترابی به قطر رفت و علیپور مسافر پرتغال شد.

از سوی دیگر، محرومیت عیسی آل‌کثیر همه برنامه‌های یحیی گل‌محمدی را بهم ریخت تا او در شرایط خاصی قرار بگیرد. سایر گزینه‌های تیم در خط حمله نیز محدود است؛ وحید امیری و مهدی عبدی قطعا فیکس بازی می‌کنند و آرمان رمضانی، امیر روستایی و آریا برزگر دیگر مهاجمان تیم هستند.

البته باشگاه به دنبال جذب رضا قوچان‌نژاد، رضا شکاری و مهدی مهدی‌خانی است و در مورد جذب چند مهاجم دیگر نیز حرف و حدیث‌هایی به گوش می‌رسد اما فعلا خبری از قطعی شدن هیچ یک از این مذاکرات در میان نیست.

در چنین شرایطی، برنامه یحیی هم تغییر کرده است. او در کنار بازیکنان یاد شده، دو وینگر دیگر هم در تیمش دارد که می‌توانند در پیشانی خط حمله بازی کنند؛ علی شجاعی وینگر چپ فصل قبل نساجی که زننده آخرین پنالتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود و همچنین سیامک نعمتی که توانایی بازی در چند پست را داراست.

اگر به هر دلیلی، باشگاه نتوانست در این مدت بازیکن آزاد جذب کند، این دو نفر می‌توانند در خط حمله، به تیم گل‌محمدی کمک کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: