مهاجم فصل گذشته تیم واراژدین کرواسی پس از حضور در تست پزشکی با پرسپولیس قرارداد می بندد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از مذاکرات ابتدایی باشگاه پرسپولیس با مهدی مهدیخانی برای حضور وی در جمع شاگردان یحیی گل محمدی، این مهاجم جوان عصر امروز به ساختمان باشگاه رفت و برای عقد قرارداد با پرسپولیس به توافق رسید.
برهمین اساس مهاجم فصل قبل تیم واراژدین کرواسی قرار است پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکی قرارداد خود را با این تیم امضاء کند.
این بازیکن 23 ساله سابقه حضور در شهرخودرو مشهد و تیم های ملی پایه کشورمان را هم در کارنامه دارد.
مهدیخانی اولین بازیکنی است که پرسپولیس در دوران مدیرعاملی جعفر سمیعی جذب می‌کند.

مهدیخانی: امیدوارم با پرسپولیس قرارداد ببندم/چیزی جز قهرمانی مرا راضی نمی‌کند

بازیکن مدنظر پرسپولیس گفت: امیدوارم با پرسپولیس قرارداد ببندم و بتوانم جواب اعتماد یحیی گل محمدی را بدهم.

مهدیخانی: امیدوارم با پرسپولیس قرارداد ببندم/چیزی جز قهرمانی مرا راضی نمی‌کند

 محمد مهدی مهدیخانی درباره مذاکره  با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم اظهار داشت:‌ خدا را شکر مذاکرات خوبی با آقای سمیعی داشتم. فردا کارهای تست پزشکی را انجام می دهم و اگر مشکلی نباشد، با این تیم قرارداد می بندم.
وی درباره آخرین وضعیت صدور رضایت نامه‌اش از سوی باشگاه واراژدین کرواسی گفت: دو باشگاه با هم در ارتباط هستند و به توافق هایی هم رسیده اند تا کار حضور من در پرسپولیس انجام شود.
مهاجم فصل گذشته تیم واراژدین کرواسی درباره اینکه با این تفاسیر باید وی را بازیکن جدید پرسپولیس دانست، توضیح داد: به امید خدا این اتفاق رخ می دهد.
مهدیخانی درباره زمان قرارداد خود با پرسپولیس خاطرنشان کرد: به امید خدا فردا این موضوع معلوم می شود.
وی درباره بازی کردن زیرنظر یحیی گل محمدی در شهر خودرو گفت: با توجه به اینکه در تیم پدیده شاگرد آقا یحیی بودم از وی شناخت دارم و از اعتماد گل محمدی هم تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم در پرسپولیس مثمرثمر باشم و بتوانم جواب اعتمادش را بدهم.
مهاجم سال‌های اخیر تیم های ملی فوتبال پایه درباره اهدافش از حضور در پرسپولیس گفت: این تیم قهرمان چهار سال اخیر ایران بوده و 2 سال هم به فینال آسیا رفته است. در این تیم چیزی به جز قهرمانی در آسیا و لیگ بازیکنان و مربیان را رضایت نمی کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: