سعید مراغه‌چیان مدیر آکادمی باشگاه استقلال که امروز خبر برکناری‌اش اعلام شد، می‌گوید: «برکنار شدیم چون خوب کار کردیم و به این شکل از ما تشکر کردند! دلیل این کار را هم خود مددی می داند. چون دیدند تیم‌ها را ساختیم و کارها روبه‌راه شده بود من را برکنار کردند.»

مراغه‌چیان ادعای تازه‌ای را مطرح می‌کند: «من به مددی گفتم شما به خاطر کسانی که معرفی کردید و من قبول نکردم من را بر کنار کردید. یک مصاحبه کردم و گفتم از زمانی که او سرپرست باشگاه شده یک تماس هم با او نتوانسیم بگیریم، شاید به خاطر همین ناراحت شده است.»

پیشکسوت استقلال ادامه می‌دهد: «۴ ماه زحمت کشیدیم، خودم صبح و شب در آکادمی حضور مستقیم داشتم، این هم دستمزد ما بود. او من را صدا کرد و گفت از شما تشکر می‌کنیم! حتی خواستند لوح تقدیر به من بدهند، ولی من گفتم آن لوح مال خودتان. هیچ تقدیرنامه‌ای نگرفتم و از باشگاه بیرون آمدم.

مددی از روز اول می‌گفت این افراد را بگذار ولی من قبول نکردم. از روز اول با او مشکل داشتیم. مددی نه استقلالی است و نه دلش برای استقلال سوخته است. او آمده که استقلال را ویران کند! او با حکم سرپرستی هر کاری که دوست دارد انجام می‌دهد! آن‌هایی که کار من را دیدند می‌توانند شهادت بدهند که چقدر برای آکادمی زحمت کشیدم.»

حرف‌های پایانی مراغه‌چیان را بخوانید: «گفتند حسن‌زاده را بردار و محمد فدایی را  در تیم امید بگذار! او گفت جانملکی را سرمربی تیم جوانان کن ولی باز هم من قبول نکردم. من باید تشخیص بدهم چه کسی مربی جوانان یا امید شود. حتی آرش برهانی را قبول نداشت، برهانی رابط تیم امید و بزرگان بوده و تلاش کردیم رابط خوبی بین تیم امید و بزرگسالان ایجاد کنیم.

شاید ما هم اشتباه کرده باشیم ولی سعی کردیم حق کسی ضایع نشود. در این مدت که کار کردیم یک ریال به ما پول ندادند، ماهی ۱۳-۱۴میلیون تومان هزینه خوابگاه را خودمان تقبل کردیم. صورت یکی از بازیکنان آسیب دید ولی هزینه عمل او را تقبل کردیم. تیم‌های ما لباس گرم و گرمکن نداشتند ولی حرفی نزدیم. در هر صورت خدماتی که کردیم بعدها مشخص می‌شود.»

منبع: فارس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: