پایگاه خبری خانه فوتبال:

سهامداران عدالت بخوانند.اکنون بار‌ها بر لزوم ثبت‌نام سهامداران عدالت در سامانه سجام تاکید شده است، اکنون فرآیند ثبت‌نام سهامداران عدالت در این سامانه در اختیار سهامداران عدالت قرار گرفته است. سهامداران عدالت
که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده بودند سهامدار شرکت‌های سرمایه گذاری استانی محسوب می‌شوند که زمان ثبت نام سهام عدالت آن جا ساکن بوده‌اند. در نتیجه شرکت‌های همان استان مدیریت سهامشان را برعهده دارد. در ماه‌های گذشته این شرکت‌ها در بورس پذیرفته شده و سهامشان قابل معامله است.براین اساس، افراد مذکور لازم است هر چه سریع‌تر در سامانه سجام به نشانی sejam. Ir  ثبت نام کرده و کد بورسی خود را دریافت کند.

سهام عدالت

مراحل ثبت نام سهامداران عدالت در سامانه سجام

متقاضیان می‌توانند عبارت سامانه سجام را در صفحه مرورگر خود جست و جو کرده یا از طریق آدرس http://sejam.ir  وارد صفحه اصلی شده و به بخش ثبت نام در سامانه مراجعه کنند.
در مرحله دوم، شماره تلفن همراهی که تحت مالکیت متقاضی قرار دارد، ثبت می‌شود. پس از این مرحله، یک کد تایید به شماره تلفن همراه ثبت شده در سایت ارسال می‌شود. بعد از ارسال کد، متقاضی با وارد کردن آن باید اطلاعات مربوط به کد ملی و نوع شخصیت را در سامانه وارد کند.
مرحله پنجم به انتخاب اصیل یا نماینده قانونی اختصاص دارد. پس از این مرحله، هزینه ثبت نام در سامانه برای متقاضی نمایش داده می‌شود.
مرحله هفتم، پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی است. پس از عبور از هفت مرحله نخست، مشتری در مرحله هشتم به تکمیل اطلاعات خود می‌پردازد.
در این مرحله، شش فرم باید تکمیل شود. این شش مرحله شامل ثبت اطلاعات هویتی و ارتباطی، درج کد بورسی، ثبت اطلاعات شغلی و مالی و در آخر ثبت حساب‌های بانکی می‌شود.
پس از این، در مرحله نهم سامانه وارد استعلام اطلاعات وارد شده از سوی مشتری می‌شود.
پاسخ استعلام مرحله جدیدی از فرآیند ثبت نام است. در صورتی که استعلام موفق باشد از طریق پیامک کد رهگیری ارسال می‌شود در غیر این صورت مشکل موجود به مشتری به صورت پیامکی اطلاع داده می‌شود. در واقع در مرحله دهم استعلام موفق ورود به مرحله بعد را ممکن می‌سازد.
در مرحله یازدهم، انتخاب مرکز احراز هویت از سوی مشتری باید انجام شود. در این مرحله مشتری دو گزینه پیش رو دارد. احراز هویت به صورت حضوری یا احراز هویت به صورت غیرحضوری. با انتخاب هر کدام از این گزینه ها، وارد مرحله دوازدهم شده است. در صورتی که مراجعه حضوری باشد از طریق مراجعه به مراکز مربوطه می‌تواند به تکمیل این مرحله و دریافت کد ۱۰ رقمی اقدام کند و در صورتی که الکترونیکی باشد از طریق وب و تلفن همراه می‌تواند نسبت به دریافت کد ۱۰ رقمی اقدام کند.انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها به تکمیل عملیات نهایی منجر می‌شود. در این مرحله تصویر چهره و امضا ثبت می‌شود و کد بورسی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

سهام عدالت

سهامداران سهام عدالت در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۱۵۶۹  تماس بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: