ادن هازارد(رئال‌مادرید): در سال 2020 ارزش هافبک بلژیکی ۱۰۰میلیون کاهش یافت و همین موضوع مشخص می‌کند این بازیکن چه سال بدی را گذرانده است. هازارد اسیر آسیب‌دیدگی‌ها شد اما زمانی که فرصت بازی یافت چیز خاصی از خود نشان نداد. همچنان در والدبباس(کمپ تمرینی رئال‌مادرید) منتظر هستند تا بازیکن بلژیکی بازی‌های درخشانی از خود به نمایش بگذارد. 

آنتوان گریزمان(بارسلونا): مهاجم فرانسوی تنها بازیکن بارسلونا در سال ۲۰۲۰ نبود که ناامیدکننده ظاهر شد اما رقم بالای قرارداد این بازیکن موجب شد در این فهرست قرار بگیرد. آمار بازیکن پیشین اتلتیکومادرید در همه زمینه‌ها بد نبود و نمی‌‌توان منکر تعهدش شد اما نه مهاجم فرانسوی در بهترین سطح خود ظاهر شد و نه تیمش.

لوکا یوویچ(رئال‌مادرید): وضعیت مهاجم بوسنیایی از هازارد هم بدتر بود. او تقریبا تمام بدترین‌ها را از زمان حضورش در پایتخت اسپانیا تجربه کرد. از قرنطینه خارج شد و به همین خاطر با هشدار جدی روبه‌رو شد. سپس به ویروس کرونا مبتلا شد و در قرنطینه ماند اما نتوانست در زمین هم کاری انجام دهد. او حتی در دومین فرصتش هم نتوانست در حد انتظار عمل کند. 

کریستین اریکسن(اینتر): بازیکن دانمارکی زمانی که قراردادش با تاتنهام به پایان رسید و می‌خواست این تیم را ترک کند پیشنهاداتی داشت اما زود تصمیم گرفت و در زمستان اینتر را برگزید. پس از ۱۲ ماه، از فروش این بازیکن صحبت می‌شود و همچنین رابطه بدی که با آنتونیو کونته دارد. 

هری مگوایر(منچستریونایتد): گران‌ترین مدافع تاریخ ممکن است روزهای بدتری را هم تجربه کند. مدافع شیاطین سرخ دیگر مانند گذشته منسجم نیست و عملکردش در سال ۲۰۲۰ خوب نبود. 

گرت‌بیل(تاتنهام): پس از بازگشت لالیگل حضور مهاجم ولزی در نیمکت بیشتر بود تا در زمین. او درنهایت رئال‌مادرید را ترک کرد و به تاتنهام پیوست. به همین خاطر از بازیکن ولزی انتظار بیشتری می‌رفت. خوزه مورینیو گفته بود گرت‌بیل اعتماد به نفسش را از دست داده اما با ولز در لیگ ملت‌ها بیشتر از لیگ برتر انگلیس گل زد.

دنی‌فان‌دبیک(منچستریونایتد): شاید بازیکن هلندی خیلی برای ترک آژاکس عجله داشت. زمانی که با رئال‌مادرید به توافق نرسید درنهایت با یونایتد قرارداد امضا کرد. انتخاب خوبی نبود و نتوانست در تیمش موفق باشد. 

کای‌هاورتز(چلسی): هافبک آلمانی شروع فاجعه‌باری نداشت اما به دلایل مختلفی نامش در این فهرست قرار داده شده است. نخستین دلیل هزینه‌ای بود که برای انتقالش پرداخت شد. باشگاه چلسی برای خرید این بازیکن ۸۰میلیون یورو هزینه کرد. هافبک جوان برای این‌که خود را با فوتبال انگلیس وفق دهد نیاز به زمان داشت. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: