پایگاه خبری خانه فوتبال:

در لیست فکری برای جذب بازیکن در استقلال، نام ۷ بازیکن دیده می‌شود .
 نقل‌وانتقالات نیم فصل دوم بیستمین دوره لیگ برتر از دوم تا بیست‌وهشتم اسفند ماه خواهد بود. تیم  استقلال  با وجود صدرنشینی در لیگ قصد دارد برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و همینطور جام حذفی خودش را تقویت کند. از طرفی، چند بازیکن نیز از جمع آبی‌پوشان جدا خواهند شد.
نفراتی که احتمال جدایی آنها وجود دارد، بازیکنانی، چون سیاوش یزدانی (مدافع)، متین کریم‌زاده (دفاع چپ)، فرشید باقری (هافبک دفاعی)، سجاد آقایی (مهاجم) و یکی دو بازیکن دیگر هستند که نام‌های‌شان مطرح شده است.

خطری بزرگ بیخ گوش استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل

کریم‌زاده با وجود اینکه اولین سال حضورش را در استقلال سپری می‌کند، فرصت بازی کردن پیدا نکرده است.

باشگاه استقلال تصمیمی برای دادن رضایت نامه دائم به بازیکنانش ندارد و اگر بازیکنی قصد جدایی داشته باشد، تنها در صورتی رضایت‌نامه می‌گیرد که قرضی راهی تیم دیگری شود.

در لیست محمود فکری برای جذب بازیکن، نام ۷ بازیکن دیده می‌شود که طبق اولویت‌ها قرار گرفته‌اند و اینطور نیست که سرمربی استقلال ۷ بازیکن جدید بخواهد.

او در خط میانی یک هافبک دفاعی می‌خواهد که نام علیزاده از گل‌گهر سیرجان مطرح شده است. یک بازیکن نیز در دفاع چپ می‌خواهد که نشان می‌دهد احتمال بازگشت میلیچ به ایران شاید اتفاق نیفتد. پست بعدی هافبک نفوذی و مهاجم است که در آن نام‌های امین قاسمی‌نژاد و میلاد جهانی نیز به میان آمده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: