پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب چهارمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر این بار مقابل پیکان به امتیاز ۲۷ رسید تا با یک بازی کمتر نسبت به سپاهانِ ۲۸ امتیازی، در رتبه دوم جدول قرار بگیرد.

سرخپوشان پایتخت که پس از هفته‌ها ناکامی در کسب سه امتیاز در هر بازی، بردهای متوالی کسب می‌کنند در ثانیه‌های پایانی بازی با پیکان با حمله خطرناک حریف خود روبرو شدند و سید جلال حسینی در آستانه ورود توپ به دروازه پرسپولیس مانع از گل خوردن حامد لک شد.

کاپیتان اول پرسپولیس که در دو بازی قبلی هم با گل‌های سه امتیازی خود توانست سه امتیاز دیدار با تراکتور تبریز و مس رفسنجان را برای سرخپوشان ثبت کند این بار مانع از گل خوردن تیمش شد تا بار دیگر نقش مهمی در صعود پرسپولیس در جدول داشته باشد. بردی که با پاس گل امید عالیشاه کاپیتان دوم این تیم و گلزنی احمد نورالهی کاپیتان سوم پرسپولیس مقابل پیکان رقم خورد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که همچنان با فقر گلزنی مهاجمان تیمش دست و پنجه نرم می‌کند با تکیه بر توان فنی بازیکنان باتجربه خود که بازوبند کاپیتانی این تیم را به تناوب بر بازو بسته‌اند به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر بازگشته است تا بتواند از چهار قهرمانی متوالی سرخپوشان در لیگ برتر دفاع کرده و این تیم را به رکوردی جدید در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران نزدیک کند.

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین بازی نیم فصل رقابت‌های بیستمین دوره لیگ برتر را ساعت ۱۵:۴۰ جمعه هفته جاری مقابل گل گهر سیرجان برگزار می‌کند. این تیم در صورت کسب امتیاز در این دیدار به قهرمانی نیم فصل می‌رسد تا بار دیگر خود برای رقیبان خود خط و نشان محکمی در مسیر قهرمانی پایان فصل بکشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: