پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

 

آمارهای زیر مقایسه امتیازات استقلال محمود فکری در پایان هفته پانزدهم با وضعیت آبی پوشان در لیگ‌های قبل است.

شاگردان محمود فکری بیشتر از استقلال لیگ هشتم در پایان هفته پانزدهم امتیاز کسب کرده‌اند.

آبی‌پوشان پایتخت که این فصل محمود فکری را به‌عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بینند، در پایان نیم‌فصل اول با ۲۶ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی ایستاده‌اند. استقلالی‌ها که هفت دوره است طعم قهرمانی در لیگ را نچشیده‌اند، سه بار در لیگ برتر همراه با امیر قلعه‌نویی قهرمان شده‌اند. در این گزارش بررسی کرده‌ایم استقلال در سه دوره‌ای که قهرمان لیگ برتر شده، چند امتیاز در پایان هفته پانزدهم داشته‌ است.

قهرمانی اول و آخر بیشتر از این فصل

استقلالی‌ها در لیگ پنجم اولین قهرمانی خود با امیر قلعه‌نویی را جشن گرفتند و لیگ دوازدهم هم آخرین قهرمانی این تیم با ژنرال در لیگ برتر بود. هر دو فصل آبی‌های پایتخت در پایان هفته پانزدهم، ۳۱ امتیاز کسب کرده بودند. در لیگ پنجم که ۱۶‌تیمی بود، در پایان نیم‌فصل استقلالی‌ها صدرنشین بودند. در لیگ دوازدهم هم که با حضور ۱۸ تیم برگزار شد، استقلال در پایان هفته پانزدهم صدرنشین بود و در نهایت هم به مقام قهرمانی رسید.

استقلال فکری بهتر از دومین قهرمانی

دومین قهرمانی استقلال همراه با امیر قلعه‌نویی در لیگ هشتم به دست آمد. آبی‌پوشان پایتخت در رقابت‌های آن فصل که با حضور ۱۸ تیم برگزار می‌شد، تا پایان هفته پانزدهم، ۲۵ امتیاز داشتند و در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته بودند. شاگردان محمود فکری در لیگ ۱۶‌تیمی این فصل، با ۲۶ امتیاز بیشتر از از لیگ هشتم تا پایان هفته پانزدهم امتیاز کسب کرده‌اند.

تیم فکری عقب‌تر از ۱۱ فصل

استقلالی‌ها در حالی ۲۶ امتیاز تا پایان هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر گرفته‌اند که از ۱۹ دوره گذشته لیگ در ۱۱ دوره تا پایان هفته پانزدهم بیشتر از این امتیاز داشته‌اند. در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر، استقلال لیگ یازدهم بیشتر از تمام دوره‌ها تا پایان هفته پانزدهم امتیاز کسب کرده است. آبی‌پوشان پایتخت آن فصل همراه با پرویز مظلومی ۳۲ امتیاز داشتند؛ اما در پایان فصل نتوانستند به مقام قهرمانی برسند. استقلال آن فصل همراه با مظلومی به مقامی بهتر از سومی لیگ نرسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: