پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

تیم فوتبال  پرسپولیس  تهران که در نیم فصل با جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی در فاز هجومی بسیار خطرناک شد، با اضافه شدن  عیسی آل‌کثیر  وضعیت بسیار خوبی در خط آتش خواهد داشت، اما سوال اینجاست که آیا زوج آل‌کثیر و مغانلو که هواداران این تیم مدت‌هاست در خصوص آن صحبت می‌کنند چه زمانی در ترکیب این تیم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرسپولیس در لیگ بیستم ترکیب‌های مختلفی را در فاز هجومی خود تجربه کرد و مهدی عبدی، آرمان رمضانی، مهدی مهدی‌خانی و امید عالیشاه بازیکنانی بودند که فرصت بازی در خط آتش تیم گل‌محمدی را پیدا کردند، اما در این بین وحید امیری به عنوان مهره ثابت در تیم حضور داشت.

امیری که علاوه بر تکنیک و هوش بالای فوتبالی از میزان دوندگی بالایی برخوردار است و جزو بازیکنان جنگنده محسوب می‌شود، در اکثر بازی‌های تیمش به عنوان مهاجم وارد میدان شده و بعید است کادرفنی سرخپوشان تصمیمی برای تغییر پست این بازیکن داشته باشند.

با توجه به حضور وینگر‌های باکیفیتی مانند ترابی، عالیشاه، پهلوان و نعمتی که همگی مدعی حضور در ترکیب اصلی هستند، به نظر می‌رسد امیری کماکان به عنوان مهاجم به کار خود در پرسپولیس ادامه دهد و خبری از تغییر پست این بازیکن نخواهد بود.

با این اوصاف از بین مغانلو و آل‌کثیر یک بازیکن می‌تواند در ترکیب اصلی ارتش سرخ به میدان برود.

با توجه به عملکرد خوب شهریار در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان و دوری بلندمدت آل‌کثیر از میادین به نظر می‌رسد کماکان باید شاهد حضور زوج امیری – مغانلو در خط آتش تیم پرسپولیس باشیم و هوادارن این تیم برای دیدن بازی زوج رویایی خود در زمین باید کماکان منتظر باشند.

شایان ذکر است با علم به اینکه محرومیت آل‌کثیر ۱۳ فروردین به پایان می‌رسد، احتمال بازی کردن این مهاجم باتجربه در دیدار مقابل پدیده که ۱۴ فروردین برگزار می‌شود بسیار کم است، چون عیسی تا آن زمان اجازه حضور در تمرینات گروهی را هم ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: