پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه فوتبال منچسترسیتی با تهیه مجسمه ای از سرخیو آگوئرو از گلزن با سابقه اش تجلیل می کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، آگوئرو در سال های اخیر یکی از بازیکنان تاثیرگذار نزد «آبی های آسمانی» بوده است.
مسئولان باشگاه با درنظرگرفتن این نکته، تصمیم گرفتند از یک دهه زحمات مهاجم آرژانتینی خود تقدیر کنند.
برای این منظور آنها سفارش ساخت مجسمه ای از بازیکن 32 ساله را دادند تا در محوطه بیرون ساختمان باشگاه و در کنار مجسمه های داوید سیلوا و ونسان کمپانی قرار گیرد.
آگوئرو که در پایان فصل با اتمام قراردادش به فعالیت و همکاری 10 ساله با منچسترسیتی خاتمه می دهد، از سال 2011 برای سیتیزن ها بازی کرده است.

او به همراه این تیم 4 عنوان قهرمانی لیگ برتر، 5 قهرمانی جام اتحادیه ، یک قهرمانی جام حذفی را کسب کرده است.

او با 257 گل زده در 384 بازی، بهترین گلزن تاریخ تیم دوم شهر منچستر است.

آگوئرو رسماً پایان فصل از منچسترسیتی جدا خواهد شد

سرخیو آگوئرو و یکی از برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر انگلیس به طور رسمی در پایان فصل از باشگاه منچسترسیتی جدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچسترسیتی به طور رسمی اعلام کرد که سرخیو آگوئرو پس از 10 سال بازی در تابستان 2021 از این باشگاه جدا خواهد شد. این بازیکن در پایان فصل، قراردادش به اتمام خواهد رسید و دیگر با منچستری‌ها تمدید نخواهد کرد و به همین ترتیب دوران باشکوه آگوئرو نیز در تابستان به اتمام خواهد رسید.

آگوئرو در منچسترسیتی توانست به یکی از درخشان‌ترین گلزنان تاریخ لیگ برتر انگلیس بدل شود و عنوان «برترین گلزن تاریخ منچسترسیتی» را بدست آورد. او از سال 2011 از باشگاه اتلتیکومادرید به منچسترسیتی آمد و توانست در این 10 سال 13 جام را با سیتیزن‌ها بدست آورد و در کنار کمپانی و سیلوا به اسطوره این باشگاه لقب گیرد. 

ستاره گلزن آرژانیتینی گل حساس قهرمانی دراماتیک منچسترسیتی در فصل 2010-2011 را به ثبت رساند و توانست یکی از خاطره‌انگیز ترین گل‌های تاریخ فوتبال را نیز به اجرا گذارد. آگوئرو در لیگ برتر انگلیس تاکنون 181 گل به ثبت رسانده و توانسته پس از آلن شیه‌رر با 260 گل، وین رونی 208 گل، اندی کول 187 گل در رده چهارم بیشترین تعداد گل در جزیره قرار گیرد.

سرخیو آگوئرو

باید دید آگوئرو در پایان فصل می‌تواند قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را نیز بدست آورد یا خیر. این بازیکن به احتمال فراوان یک قهرمانی دیگر در انگلیس را با منچسترسیتی به ثبت خواهد رساند. آگوئرو 4 بار قهرمان جزیره، یک قهرمانی جام حذفی، 5 قهرمانی جام اتحادیه و 3 قهرمانی سوپرکاپ انگلیس را تاکنون کسب کرده است. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: