پایگاه خبری خانه فوتبال:

روزنامه التشرین در گزارشی از عملکرد ضعیف تیم ملی سوریه مقابل ایران پرداخت و مدعی شد که اگر درخشش دروازه‌بان نبود، شاگردان اسکوچیچ به گل‌های بیشتری دست پیدا می‌کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی سوریه به برتری 3 بر صفر رسید.
روزنامه التشرین سوریه در خصوص این جدال و باخت سوری‌ها مقابل ایران در ورزشگاه آزادی نوشت: تیم ملی ایران در اولین دقیقه با ضربه سر حسین کنعانی زادگان به گل رسید و سردار آزمون در دقیقه 40 گل دوم را به ثبت رسانید. کریم انصاری فرد نیز در نیمه دوم گل سوم ایران را به ثمر رساند.
این روزنامه در ادامه نوشت که تیم ملی سوریه عملکرد مناسبی از خود مخصوصا در خط دفاعی نشان نداد و اشتباهات بسیار زیادی در عمق دفاعی خود به ثبت رسانید. التشرین مدعی شد که اگر مهارها و درخشش دروازه تیم ملی سوریه نبود، تیم ملی ایران می توانست به گل‌های بیشتری دست یابد.
این روزنامه سوری نوشت که تیم ملی این کشور در خط تهاجمی 2 موقعیت خوب داشت که بیرانوند با درخشش خود مانع گلزنی مهاجمان شد.
تیم ملی سوریه هفته گذشته نیز مقابل تیم ملی بحرین در دیداری دوستانه شکست 3  بر یک را تجربه کرد. این تیم در گروه اول مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر، از 5 بازی به 5 برد رسیده و در صدر گروه قرار دارد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: