پایگاه خبری خانه فوتبال:

پایگاه اینترنتی «کلاب‌دوریا64» ایتالیا در گزارشی به احتمال دست به کار شدن باشگاه سامپدوریا برای جذب مجید حسینی پس از اعلام خبر تمدید نشدن قرارداد این بازیکن ایرانی با تیم ترابزون اسپورن اشاره داشته است.

طبق اعلام این سایت؛ حسینی که تابستان گذشته هم در فهرست بازیکنان مورد نظر سامپدوریا بود، با منتفی شدن ماندنش در تیم ترکیه‌ای امکان دارد دوباره مورد توجه تیم آبی‌پوش شهر جنوا قرار بگیرد، البته این پایگاه خبری نوشته است که با توجه به شرایط اقتصادی نه چندان مطلوب باشگاه سامپدوریا به دلیل از دست دادن سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل گذشته، به احتمال زیاد این باشگاه را مجبور خواهد کرد که تا پایان سال 2021 برای جذب مدافع ایرانی تیم ترابزون صبر کند.

حسینی بازیکنی بود که سامپدوریا به عنوان جانشینی بالقوه برای عمر کولی در نظر گرفته داشت. کولی حتی با باشگاه فولام انگلیس به توافق رسیده بود و انتقال این مدافع گامبیایی به لیگ برتر انگلیس هم قطعی به نظر می‌رسید اما عدم صدور روادید کاری برای این بازیکن مانع از انتقالش شد.

سایت کلاب دوریا24 در ادامه نوشته است که حسینی با وجود عدم تمایل به تمدید قراردادش با ترابزون ممکن است از ترکیه خارج نشود، چرا که مسئولان باشگاه استانبول باشاک‌شهیر نیز به جذب او تمایل دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: