پایگاه خبری خانه فوتبال:

 مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: معتقدم عیسی آل‌کثیر و شهریار مغانلو در پرسپولیس به زوج بسیار خطرناک بدل خواهند شد.
محسن خلیلی در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد شرایط این روزهای مهدی عبدی در پرسپولیس و فرصت‌سوزی های فراوان این بازیکن اظهار داشت: شما وقتی در تیمی مثل پرسپولیس بازی می‌کنید همیشه زیر ذره بین هستید و باید بتوانید این شرایط را کنترل کنید. در پرسپولیس اینطور است که وقتی شما یک گل می‌زنیش زیاد است.
وی ادامه داد: یک بازیکن باید بتواند این مسائل را کنترل کند. کسی به بازیکنی بزرگ تبدیل می‌شود که بتواند در بازی‌های بزرگ تصمیمات بزرگ و لحظه‌ای گرفته یا بتواند از موقعیت‌های ایجاد شده بیشترین استفاده را ببرد.
پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط کلی این تیم گفت: خوشبختانه پرسپولیس از لحاظ مهره‌ای چیزی کم ندارد و بازیکنان باکیفیتی هم دارد؛ بازیکنانی که می‌توانند در زمین مکمل هم باشند. واقعا پرسپولیس بعد از سال‌ها یک تیم پرمهره دارد و در هر پست چند بازیکن خوب حضور دارند.

خلیلی درباره اینکه آیا شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر می‌توانند زوج خوبی در خط حمله پرسپولیس ایجاد کنند؟ تاکید کرد: عیسی 6 ماه بازی نکرده بود و وقتی بازیکنی بیشتر از سه ماه دور از شرایط بازی باشد، زمان می‌برد تا به کیفیت اصلی خود برسد. عیسی هم باید کم کم بازی کند و به ترکیب فیکس پرسپولیس وارد شود. 

وی ادامه داد: به نظر من زوج آل کثیر و مغانلو در پرسپولیس خیلی خطرناک می‌شوند. این دو بازیکن می‌توانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند و فقط باید باهم هماهنگ شوند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان گفت: بارها گفتم، بازهم می‌گویم؛ همیشه از خط حمله پرسپولیس توقع بالا است و به خاطر همین بازیکن خط حمله پرسپولیس باید همیشه در سطح بالایی مانده تا بتواند پاسخگوی توقعات باشد. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: