پایگاه خبری خانه فوتبال:

پردیس پورعابدینی بازیگر جدید سینمای ایران تصاویر عجیبی منتشر کرد. او چهره جدید و جذاب بازیگری در سینما و تاتر و سریال ایران است. پردیس پورعابدینی اولین بار در سریال آقازاده جلوی دوربین قرار گرفته است. پردیس پورعابدینی چهره زیبایی برای بازیگری دارد. پردیس پورعابدینی خود را توانمند نشان داده است.پردیس پورعابدینی آینده روشنی در پیش خواهد داشت.
پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی در سریال آقازاده عکسی را از جشن تولد خود در کنار مسعود کیمیایی منتشر کرد.پردیس پورعابدینی بازیگر جوان کشورمان که در سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی بسیار مشهور شد در دومین تجربه بازیگری خود با مسعود کیمیایی در فیلم خائن کشی نقش آفرینی می کند.

پردیس پورعابدینی

این بازیگر ضمن ابراز خرسندی از همکاری خود با مسعود کیمیایی تصاویری از جشن تولد و هدیه این کارگردان مطرح کشورمان را در اینستاگرام خود منتشر کرد. هدیه مسعود کیمیایی به پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی با انتشار عکسهایی از تولد خود در کنار مسعود کیمیایی نوشت:

پردیس پورعابدینی

استاد ارجمند

روح بزرگ و پرمهرتان قابل وصف نیست. نگاه و کلامتان در وجود من نهادینه شده ، افتخاریست در جوار شما بودن و آموختن.

و چه خوشبختم من ، که تجربه حضور مقابل ِدوربین ِتکرار نشدنی شما را داشتم. سایتون مستدام عالیجناب مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی یکی از رمان های خود که در سبک عاشقانه و سیاسی است را به پردیس پورعابدینی با امضاء خود هدیه کرد.

پردیس پورعابدینی متولد 22 فروردین 1379 است. این بازیگر که سابقه حضور در چند نمایش روی صحنه را دارد برای اولین بار مقابل دوربین سریال آقازاده رفت. او در این سریال نقش مانلی و راضیه را ایفا می کرد که پس از ازدواج با حامد تهرانی مسیر زندگی خود را تغییر می دهد.
این بازیگر جوان کشورمان در اولین تجربه بازیگری خود با بازیگران مطرح و سرشناسی مانند امین تارخ، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، امیر آقایی، امین حیایی، کامبیز دیرباز و سینا مهراد در نقش حامد همکاری کرد.

تصاویری خاص از پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

سکانسی از پردیس پورعابدینی رد سریال آقازاده

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

بیوگرافی پردیس پورعابدینی:

پردیس پورعابدینی متولد دهه 70 در تهران، بازیگر تئاتر و سینما است. پردیس پورعابدینی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه /مانلی مقدم  می باشد. 
پردیس پورعابدینی با بازی در سریال آقازاده که در سال 1398 ساخته شده و در تیر سال 1399 از شبکه نمایش خانگی پخش شد، در کنار بازیگرانی معروف همچون امین تارخ، نیکی کریمی، امیر آقایی، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سینا مهرداد  و ... نشان داد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد و همین سریال باعث شهرت پردیس پورعابدینی شد. 

نظر نیکی کریمی درباره بازی پردیس پورعابدینی در آقازاده:

نیکی کریمی در یک گفتگو درباره بازی پردیس پورعابدینی در نقش مانلی یا راضیه در سریال آقازاده صحبت کرد و از سابقه تئاتری او و معرفی چهره های جدید در نمایش خانگی گفت.

پردیس پورعابدینی نیز در واکنش به حرف های نیکی کریمی نوشت:

 بازی کردن در کنار شما برای من باعث افتخار بود شنیدن این جملات از زبانتان برایم ارزش زیادی دارد ممنونم که همراهم بودید و حمایتم کردید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: