پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم، حریف با پرس خوب، خیلی خوب بازی را بسته بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در نشست خبری اظهار داشت: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم. حریف با پرس خوب، خیلی خوب بازی را بسته بود.در مجموع نیمه خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم گردش توپ داشته باشیم. نتوانستیم به بازی سرعت بدهیم.
وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی یک طرفه شده بود و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه از آنها استفاده نکردیم و در نهایت سه امتیاز را از دست دادیم. فکر می‌کنم با استفاده کردن از فرصت‌های خود نتیجه غیر از این بود و بازی می‌توانست دست کم مساوی شود اما به تیم الوحده تبریک می گویم زیرا با انرژی خوبی بازی کرد و خیلی قوی کار را شروع کرد.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: نیمه دوم متفاوت بود و بازی خیلی خوبی انجام دادیم. حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

گل محمدی درباره اینکه آیا بازیکنانش تمرکز لازم را نداشتند یا الوحده نسبت به قبل قوی تر شده بود، پاسخ داد: گفتم الوحده تیم منسجمی است  که دفاع تیمی را خیلی خوب انجام می‌دهد. امروز هم به دلیل بد شروع کردن بازی تنبیه شدیم و نتوانستیم مسابقه را به کنترل خودمان دربیاوریم. با وجود موقعیت‌های گلزنی این اتفاق نیفتاد.

وی در خصوص اینکه آیا دلیل گل نشدن موقعیت هایتان بدشانسی است، گفت: اعتقادی به بدشانسی در فوتبال ندارم. تیمی که برای زدن ضربه نهایی و گلزنی تمرکز داشته باشد به آن می‌رسد. ما تمرکز نداشتیم و بی دقت بودیم. به همین دلیل موقعیت‌هایی که با زحمت به دست می آوردیم خیلی راحت از دست می دادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال صدرنشینی پرسپولیس در این گروه توضیح داد:  فقط یک راه برای صعود به عنوان تیم اول از گروه داریم و آن هم بردن تیم الریان است. باید تمام تمرکز و انرژی خود را برای بردن آن بازی به کار بگیریم زیرا راه دیگری برای صدرنشینی وجود ندارد.

گل محمدی درباره درگذشت حمید جاسمیان گفت: در ایران مرد بزرگی را از دست دادیم. جاسمیان از مردان بزرگ فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بود. همین جا به همه مردم ایران، جامعه فوتبال و خانواده محترمش تسلیت می‌گویم. ان شالله روحش در آرامش و شادی باشد. همه از صمیم قلب ناراحت هستیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: