پایگاه خبری خانه فوتبال:

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با الریان قطر در روز پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این دیدار، آخرین بازی مرحله گروهی ماست. در پنج بازی گذشته عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم خودمان را به‌ عنوان یکی از تیم‌های صعود کننده معرفی کنیم‌. جا دارد از تمام کسانی که برای انجام مسابقات زحمت کشیدند و همچنین میزبانی فدراسیون هند تشکر کنم. با تمام کم و زیادها میزبانی انجام شد و از همه تشکر می‌کنم.

وی افزود: بازیکنان هم متحمل سخت‌ترین شرایط بودند و مشکلات زیادی را تحمل کردند و توانستند سربلند از این مشکلات بیرون بیایند و روزهای سختی را پشت سر گذاشتند. با تمام استرسی که در بحث کرونا وجود داشت، تمام تیم‌هایی که در گروه ما حضور داشتند واکسن کرونا زده بودند به جز تیم ما. همین موضوع استرس زیادی به بازیکنان ما وارد می‌کرد. جا دارد از مسئولان کشوری بخواهیم نسبت به واکسیناسیون عمومی اقدامات بهتری شود، خصوصا ورزشکاران که همیشه در معرض ابتلا هستند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: تمام بازی‌هایی که در گروه ما انجام می‌شود سختی خاص خودش را دارد و برای ما مهم هستند. مقابل الریان هم باید کیفیت خوب خود را نشان بدهیم. باید بتوانیم به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعدی شویم. با تمام وجود و قوای خود مقابل حریف بازی می‌کنیم و می‌دانیم الریان هم می‌توانست به عنوان یکی از تیم‌های صعودکننده گروه خودش را معرفی کند اما هم مقداری بدشانسی آورد و هم نتوانست از فرصت‌هایش استفاده کند. امیدوارم بازی خوبی انجام شود  و پس از بازی صحبت‌های بیشتری درباره این مسابقه خواهیم داشت.

منبع: خبر ورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: