پایگاه خبری خانه فوتبال:

برخی رسانه ها روز گذشته از قتل جوان اهوازی به نام علی فاضلی‌ منفرد (علیرضا) در اهواز خبر دادند و مدعی شدند این جوان به ظن همجنسگرا بودن" توسط اعضای خانواده‌اش به قتل رسیده است.

علیرضا فاضلی منفرد کیست؟

ترنس

علی فاضلی منفرد معروف به علیرضا، همجنسگرای ۲۰ ساله، ساکن محله مسیر تصفیه شکر اهواز ، روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ توسط چند تن از مردان خانواده‌اش به منطقه‌ برومی در اهواز برده شد و در روز چهارشنبه جسد او یافت می‌شود.

ترنس

جزئیات قتل علیرضا فاضلی منفرد

ترنس

بنا بر اطلاعاتی که سایت شش‌رنگ نوشته، قتل در پی آشکار شدن گرایش جنسی برای برادران (ناتنی) علیرضا پس از بازکردن پاکت حاوی کارت معافیت سربازی وی صورت گرفته است.

علیرضا که در زمان دریافت کارت معافیت خانه نبوده قرار بر این بوده بعد از فروش گوشی موبایل خود تا چند روز بعد به ترکیه سفر کند.

روی کارت‌های معافیت که نظام وظیفه برای همجنسگرایان صادر می کند، دلیل معافیت، “بخش ۵، بند ۷” آمده که به بندی از آیین‌نامه اشاره دارد که مشخص می کند فرد دارنده این نوع از معافیت همجنس‌گراست، که همین، به قیمت جان علیرضا تمام شد.

دوست علیرضا در تماس با شش‌رنگ می‌گوید:” متهمان به قتل روز چهارشنبه با مادر علیرضا تماس می‌گیرند و به او خبر می‌دهند که می‌تواند جسد علیرضا را زیر نخل پیدا کند. مادر علیرضا از خبر تنها فرزند خود دچار شوک شده و در بیمارستان بستریست اما از متهمین به قتل شکایت شده و هر سه دستگیر شده‌اند”.

 

منبع:  تیتربرتر

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: