پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

وقتی آرمان رمضانی در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت و خبر عقد قرارداد او با استقلال رسانه ای شد، حتی هواداران فرهاد مجیدی هم از شنیدن آن شوکه شدند اما امشب همه چیز بر وفق مراد این ۲ نفر پیش رفت.

آرمان رمضانی از زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرد فرصت کمی برای بازی به دست آورد اما در بازی امشب از دقیقه ۸۲ به جای ارسلان مطهری وارد زمین شد، به جای بازیکنی که اصلا در جریان حملات استقلال حضور نداشت و با یارگیری فشرده نفتی ها در بازی محو شده بود.

رمضانی اما در دقیقه ۹۵ بازی موفق شد حساس ترین گل عمر فوتبالش را بزند، جایی که او با یک حرکت فنی به جای اینکه با مدافع حریف به هوا بپرد، توپ را دنبال کرد و با یک نوک پای به موقع توپ را از بالای سر فرزین گروسیان وارد دروازه صنعت نفت کرد تا ۳ امتیاز بازی به حساب استقلال واریز شود.

اما چرا این یک گل عادی نبود؟ جواب ساده است، فرهاد مجیدی بابت خرید آرمان رمضانی حسابی تحت فشار بود و این گل از سرمربی استقلال بابت خرید این بازیکن یک برنده و البته از خود آرمان رمضانی هم که مازاد پرسپولیس بود، برای چند روز یک قهرمان ساخت. حداقل برای یک هفته هم که شده، آرمان رمضانی به قهرمان در بین هواداران استقلال تبدیل شد.

حالا آرمان رمضانی می تواند با فشاری به مراتب کمتر از بازی های گذشته در هفته های بعد در ترکیب استقلال به میدان برود و به طور قطع نمایش های بهتری در انتظار این بازیکن خواهد بود.

فرهاد از روز اولی که آرمان را خرید، همین توقع را از او و همین برنامه را برای او داشت. این که اگر بازی گره خورد، آرمان را دقایق پایانی به زمین بفرستد و از فاکتور دوندگی، جنگندگی، قد بلند و پاهای کشیده و گام های بلندش استفاده کند. این برنامه امشب برای اولین بار جواب داد.

منبع:پارس فوتبال 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: