پایگاه خبری خانه فوتبال:

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پیشین تراکتور و پرسپولیس، پس از شکایت از باشگاه تراکتور به فیفا در نهایت با حکم دادگاه CAS، سرخپوشان تبریزی را به پرداخت 475 هزار دلار محکوم کرد.

این بازیکن پُرحاشیه ایرلندی که پرونده باز دیگری نیز علیه باشگاه پرسپولیس در فیفا دارد، تا چند روز دیگر برای مذاکره با مدیران باشگاه تراکتور و تسویه حساب راهی شهر استانبول ترکیه خواهد شد.

مدیران باشگاه تراکتور اما برای توافق و پرداخت بدهی سنگین استوکس، راهکار عجیبی مدنظر دارند که ممکن است پای این بازیکن را دوباره به لیگ ایران باز کند.

تراکتوری‌ها قرار است در مذاکره با استوکس به او پیشنهاد دهند قراردادی جدیدی با این تیم امضا کند و مطالبات قبلی خود (475 هزار دلار) را هم به صورت اقساطی و همراه با مبلغ قرارداد جدیدش در طول فصل بگیرد.

استوکس چند روز پیش استوری با پیراهن تراکتور منتشر کرد که شائبه بازگشت او به این تیم را تقویت می‌کند.

با توجه به صدور رأی قطعی دادگاه CAS علیه باشگاه تراکتور، سرخپوشان تبریزی باید تا چند روز دیگر با این بازیکن به توافق برسند و باید دید مذاکرات دو طرف در استانبول به کجا خواهد رسید. استوکس اکنون با هیچ باشگاهی قرارداد ندارد و همین موضوع مدیران تراکتور را به قبول پیشنهادشان از سوی این بازیکن ایرلندی امیدوار کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: