پایگاه خبری خانه فوتبال:

کارشناس فوتبال کشورمان گفت:تیم ملی را با این مسابقه نباید ارزیابی کرد و در بازی با عراق و بحرین قطعاً بهتر و راحت‌تر فوتبال بازی خواهیم کرد.
بیژن ذوالفقار نسب در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص تیم فوتبال تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت:‌در مسابقات اول تورنمنت‌ها همیشه حساسیت وجود دارد ضمن آنکه حریف تیم ملی غیرمتعارف فوتبال بازی می‌کرد و ساختاری کاملاً دفاعی را در پیش گرفت.
وی افزود: در جریان بازی کاملاً مشخص بود که تیم ملی به خاطر نداشتن بازی تدارکاتی تمرین شده فوتبال بازی نمی‌کند. اگر بازی با نتیجه 3 بر صفر تمام می‌شد نتیجه خوبی گرفته بودیم ولی گلی که دریافت کردیم علامت سؤال‌هایی را ایجاد کرد. تیم ما نباید اینچنین غافلگیر شود و بازیکنانمان باید هوشیارتر باشند. 
کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: معتقدم تیم ملی را با این مسابقه نباید ارزیابی کرد و باید دید در آینده عملکرد ملی‌پوشان چه خواهد شد، هر چند در بازی با عراق و بحرین قطعاً بهتر و راحت‌تر فوتبال بازی خواهیم کرد. 
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص کیفیت نامطلوب زمین چمن ورزشگاه المحرق گفت: نه بحرین و نه عراق مقابل تیم ملی ما اینگونه که هنگ‌کنگ به میدان آمد بازی نخواهند کرد. هنگ‌کنگ با ساختار دفاعی هفت‌نفره و فوتبالی غیراستاندارد مقابل تیم ملی بازی کرد و آن دو مسابقه قطعا متفاوت خواهد بود. 

وی تصریح کرد: درست است که زمین چمن بد و بلند بود، اما من به این مسائل بسنده نمی‌کنم و معتقدم نباید این چیزها را بزرگ کرد. اینکه بگوییم زمین خراب است و ما باختیم اصلاً توجیه ندارد چون عراق هم باید در همین زمین مقابل ما به میدان برود. ملی‌پوشان کشورمان به یاد داشته باشند که مسائل بیرونی نباید روی آنها تأثیر بگذارد و زمین خراب و اتفاقات دیگر نباید آنها را از مسیر خارج کند. در مجموع به تیم ملی خوشبین هستم و معتقدم که تیم ملی ما در آینده بهتر و بهتر خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: