پایگاه خبری خانه فوتبال:

 تمرینات تیم ملی برای برگزاری دیدار فوق العاده حساس مقابل بحرین، شنبه شب نیز برگزار شد و ملی پوشان زیر نظر کادرفنی، کارهای تاکتیکی را انجام دادند تا برای این جدال حساس و سرنوشت ساز، آماده شوند.

کریم باقری که پیش از عزیمت ملی پوشان به بحرین به جمع کادرفنی تیم ملی اضافه شد، همچون روزهای گذشته این بار نیز با نظارت بر تمرینات و حضور مستمر در جریان کارهای تمرینی، کار شاگردانش را زیر نظر داشت.

باقری که در تیم رویایی سال 1998 موفق شد به همراه احمدرضا عابدزاده و یکی دو جین بازیکن از نسل طلایی فوتبال ایران راهی جام جهانی فرانسه شود، این روزها به مربی فرزند هم تیمی سابقش تبدیل شده و در حاشیه تمرین شنبه شب نیز با امیر عابدزاده به خوش و بش پرداخت.

کریم باقری و عابدزادهوقتی امیر در تمرینات پرسپولیس حضور می‌یافت کریم باقری آخرین روزهای فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذاشت اما شاید کمتر کسی تصور اینکه روزی فرزند عقاب طعم تیم ملی را بچشد می‌کرد و با کریم باقری برای رساندن تیم ملی به جام جهانی در تلاش باشد.

امیر عابدزاده فرزند احمدرضا اسطوره و یکی از بهترین سنگربانان تاریخ فوتبال ایران که فصل درخشانی را در پرتغال سپری کرد، در تمرینات تیم ملی فعال و پرتلاش ظاهر شده و امیدوار است با اثبات شایستگی هایش به کادرفنی، به درون دروازه تیم ملی راه پیدا کند.

کریم باقری که به همراه عابدزاده بزرگتر راهی جام جهانی 98 فرانسه شد، بسیار امیدوار است که با عابدزاده کوچک نیز تیم ملی را به جام جهانی برساند که لازمه این کار، پشت سرگذاشتن این مرحله و راه یابی به مرحله اصلی مقدماتی جهت حضور در رقابت های جام جهانی 2022 قطر است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: