پایگاه خبری خانه فوتبال:

نشریه‌ آ.اس اسپانیا در چاپ امروز خود در خصوص خرید ارلینگ هالند و برچسب 200 میلیون یورویی او صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، با آمدن کارلو آنچلوتی در رئال مادرید صحبت‌ها در خصوص خریدهای گران قیمت در تابستان کنونی مطرح شده و مادرید می‌خواهد ابرستاره های بازار را به خدمت گیرد. 
هدف اصلی رئال جذب کیلیان امباپه است و می‌خواهد هر طور شده مانع تمدید قرارداد این بازیکن با پاریس شود تا بتواند او را به سانتیاگو آورد. البته قیمت این بازیکن چندان هم پایین نیست و طبق گزارش‌ها رئال مادرید می‌خواهد با وارد کردن بازیکن این میزان پول که نزدیک به 150 میلیون یورو گزارش شده را پایین آورد. 
ارلینگ برات هالند نیز یکی دیگر از گزینه‌های مد نظر رئال مادرید است و این باشگاه می‌خواهد اگر نتوانست امباپه را در تابستان کنونی به مادرید آورد، این بازیکن نروژی را برای پست تهاجمی خود خریداری کند. اما مشکل هالندِ جوان دورتموند قیمت بالای اوست که طبق اعلام باشگاه دورتموند این بازیکن 200 میلیون یورو ارزش دارد. 

skmun8RGbP6V
آ.اس اسپانیا در چاپ امروز خود به امکان خرید هالند در تابستان کنونی توسط مادرید پرداخت و عنوان کرد که قیمت نگران کننده دورتموند باعث شده تا کسی به سمت خرید این بازیکن نرود اما رئال اگر نتواند امباپه را جذب کند برای انتقال او تلاش خواهد کرد. 

هالند پیشتر گفته بود که در صورت عدم صعود به لیگ قهرمانان اروپا می‌خواهد از جمع دورتموند جدا شود ولی کسب قهرمانی در جام حذفی آلمان و صعود به لیگ قهرمانان اروپا باعث شده تا خودِ این بازیکن نیز به ماندن فکر کند. البته باید دید رئالِ آنچلوتی در پی احیای ترکیب خود است در این تابستان چه اندیشه‌ای را عملی خواهد کرد؟ چیزی که رسانه‌ها عنوان کردند این است که مادرید می‌خواهد یک بازیکن بزرگ در تابستان کنونی خریداری کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: