پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 آنتونی استوکس که مدت کوتاهی سابقه حضور در ترکیب پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد، در سال‌های اخیر مرتکب انواع و اقسام جرائم شده است.

آنتونی استوکس ۳۲ ساله پس از اعتراف به رفتارهای هراس انگیز با ایلیده اسکات، طبق رای دادگاه از هر گونه ارتباط با او یا والدینش منع شده بود. اما حالا به نظر می رسد با ارسال ایمیلی از سوی اسکات به دادگاه، آنتونی استکوس رفع اتهام شده است. حالا او فقط در صورتی می تواند با نامزد سابق خود در تماس باشد که قصدش توافق درباره مراقبت از پسر خردسال این زوج باشد.

استوکس با ارسال ایمیلی به اسکات در مارس ۲۰۲۰، در دادگاه همیلتون با اتهام نقض دستور عدم آزار و اذیت این زن مواجه شد. البته استوکس مدعی شد با ارسال پیام های توهین آمیز و حاوی سخنان نامناسب از سوی پدر اسکات مواجه بوده است.  همچنین آنتونی استوکس در سال ۲۰۱۹ اعتراف کرد روزانه ۱۰۰ پیام به واتس اپ و ایمیل اسکات ارسال کرده و او را مورد توهین قرار می دهد.

او همچنین اعتراف کرد که بارها با مادر اسکات یعنی راشل تماس گرفته است. استوکس به دلیل نقض توافق دادگاه مبنی بر آزار و اذیت اسکات، از نوامبر ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ مقصر شناخته شده بود. به همین دلیل دادگاه حکمی مبنی بر دو سال نظارت بر رفتارهای این بازیکن صادر کرده بود که حالا و با نامه خود اسکات، این حکم لغو شده است.

منبع: ورزش۳

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: