پایگاه خبری خانه فوتبال:

عکس جدید از تیپ کتایون ریاحیکتایون ریاحی متولد ۱۰ دیماه سال ۱۳۴۰، هنرپیشه سینما و تلویزیون است. 

تولد لاکچری کتایون ریاحیکتایون ریاحی کارشناس ادبیات و انسان شناسی است. پدر و مادر کتایون ریاحی شیرازی -گیلانی تبار هستند. پدر کتایون ریاحی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد و مادرش گیتی ریاحی طراح لباس می باشد. کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.

عکس جدید از تیپ کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

کتایون ریاحیکتایون ریاحی

کناره‌گیری کتایون ریاحی از بازیگری:

آخرین بازی او در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا بود. کتایون ریاحی در خرداد ۱۳۸۸ طی یادداشتی به سایت سیمافیلم، کناره‌گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد.

فرج‌الله سلحشور کارگردان سریال یوسف پیامبر در گفتگویی در این مورد گفت: خانم ریاحی پس از سریال یوسف پیامبر گفت دیگر نمی‌توانم فضاهای موجود سینما را تحمل کنم و از حرفه بازیگری کناره‌گیری کرد. چون در فیلم حضرت یوسف مسائل معنوی، آرامش، احترام، حیا و حجاب مطرح بود و وی نمی‌توانست صحنه‌های دیگر را تحمل کند، گفت: دیگر نمی‌خواهم کار کنم و می‌خواهم شیرینی سریال یوسف پیامبر در ذائقه من بماند. 

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی پس از مدت‌ها در سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، با برنامه خندوانه رامبد جوان به تلویزیون برمی گردد و اعلام می‌کند که می‌تواند کار خود را مجدداً، ادامه دهد.

کتایون ریاحی

تولد لاکچری کتایون ریاحی

کتایون ریاحی هنرپیشه مشهور زن ایرانی ۱۰ دی سال ۱۳۴۰ در تهران متولد شده است. خانم بازیگر تاکنون دو بار ازدواج کرده و هر دو ازدواجش به طلاق ختم شده است. او یک فرزند پسر به نام پوریا از همسر اولش فرشید رحیمیان دارد. وی خواهر علیرضا ریاحی از بازیگران سینمای ایران است.

کتایون ریاحی

عکسهایی از جشن تولد کتایون ریاحی با حضور خواننده معروف در اینستاگرام منتشر شده است. 

تولد ۵۹ سالگی کتایون ریاحی با حضور علی زند وکیلی خواننده معروف در هتل های زنجیره ای مهر یزد!

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

ماجرای حضور کتایون ریاحی در کنسرت ابی:

در فروردین 1392 تصاویری از کنسرت ابی  منتشر شد که یک خانم بدون حجاب در روی صحنه در کنار ابی حضور داشت که به دلیل شباهت زیادی که به کتایون ریاحی داشت مردم گمان کردند که وی است و همچنین مرحوم فرج‌ الله سلحشور و برخی مسئولان فرهنگی خواستار برخورد شدید با وی شدند، اما در نهایت مشخص شد آن شخص مهشید برومند همسر ابی بوده است !

کتایون ریاحی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: