پایگاه خبری خانه فوتبال:

اختلاف با مهناز افشار: او به من حسادت می‌کند! 
 سحر قریشی در 6 دی ماه سال 1366 در تهران چشم به جهان گشود. سحر قریشی بازیگر تلویزیون و سینما می باشد. سحر قریشی  یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است. سحر قریشی دوست دارد به اوج برسد و این آینده درخشانی را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

 

رونمایی سحر قریشی از هووی 10 ساله اش

عصبانیت سحرقریشی از دست همه 

سحر قریشی بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران که همیشه حاشیه ساز بوده است در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکس جدیدی از خود درحالی که آرایش غلیظی دارد منتشر کرد و اینطور نوشت:

 

بدترین افسوسی که میتونیم در زندگی داشته باشی

برای کارهای اشتباهی که انجام دادیم نیست

برای هزاران کار درستی است که انجام دادیم ...

اما برای انسان های نادرست

اختلاف با مهناز افشار: او به من حسادت می‌کند!

 

سحر قریشی که همواره حاشیه‌هایش از متن پر رنگ‌تر بوده و بیشتر او را با بازی در آثار ضعیف و فعالیت در فضای مجازی می‌شناسیم، تصویر عجیبی از خود منتشر کرده است.

سحر قریشی در گفت‌وگو با یکی از برنامه‌های اینترنتی، درباره مهناز افشار گفت: «واقعا دلم می‌سوزد که برای پنهان کردن اشتباهات خودمان و خانواده‌های‌مان سوار موج صحبت‌های یک آدم می‌شویم، ایشان آمدند روی موج لطف و محبت مردم به نفع خودش سوار شده است، با تخریب من یک‌سری اتفاقات نسبت به این خانم فراموش شد.

من می‌گویم چه انقلاب درونی بالاتر از اینکه یک زن هویت خود را زیر ریش، گریم و… پنهان کند و زیبایی بدنش را که در آینده تبدیل به یک مادر خواهد شد، مخفی کند، سپس در استادیوم حاضر شود و فیلم بگیرد و زیر پستش من را تگ کند، بگوید منقلب نشدیم.»

او ادامه داد: «من روزی در خانه‌ام می‌نشستم و فیلم ایشان و بازیگران آن نسل را می‌دیدم و کیف می‌کردم و دوست داشتم از نزدیک ببینم‌شان اما الان از حضور من در سینما می‌ترسند. چرا سنت بالا رفته و دیگر شبیه هیچکس نیستی این همه به در و دیورار چنگ می‌زنی؟»

عکس های جدید سحر قریشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: