پایگاه خبری خانه فوتبال:

همسر نسرین مقانلو

نسرین مقانلو ستاره بازیگری سینمای ایران است.  نسرین مقانلو که از قدیمی های سینمای ایران است بعد از ایفای نقش در سریال دل مجددا با اقبال مردمی مواجه شده است. نسرین مقانلو در سریال دل نقش خوبی بازی کرده بود . نسرین مقانلو در این سریال همبازی حامد بهداد و ساره بیات بود. نسرین مقانلو برای همه خواهران ایران زمین آرزوی سلامتی و شاد کامی را از خداوند خواهانم .

بازیگر پیشکسوت ایران عکسی از جشن تولدش منتشر کرد.
نسرین مقانلو بازیگر نام آشنای سینمای ایران است که در بسیاری از فیلم‌ها نقش آفرینی زیبایی داشته است. چندی پیش یکی از دوپسر نسرین مقانلو از امریکا به ایران بازگشت تا در کنار مادرش زندگی کند. نسرین مقانلو سال گذشته داغدار از دست دادن پدرش شد و تا مدت‌ها افسردگی گرفت.
 نسرین مقانلو بازیگر پیشکسوت سینمای ایران عکس جدیدی از خود در جشن تولدش منتشر کرد و اینطور نوشت:

با همه پافشاری برای نگرفتن جشن تولد امسال

نسرین مقانلو

چقدر لذت بخشه وقتی از خستگی کار روزانه برمیگردی خونه در رو باز میکنی و صدای دست و سوت فضای ساکت ۹ ماه سکوت خانه ات رو می‌شکند، و فریاد تولدت مبارک برای لحظه ایی تو رو از غم درون دلت دور میکنه، و من این حال خوب رو مدیون

خواهر کوچولوی مهربانم، خانواده ام و دوستانی هستم که همیشه در سخت‌ترین و بهترین روزهای زندگیم کنارم بودند، و شادی را مثل همیشه به من هدیه داداند، ممنون از محبت تک تک عزیزانم.

روناک خواهر عزیزم مرسی که هستی

نسرین مقانلو کیست؟

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱ تیر ۱۳۴۷ در تهران می‌باشد و ۴۹ سال سن دارد.

مقانلو فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم دو نیمه سیب ساخته کیانوش عیاری آغاز نمود.

بازی در فیلم مهمان مامان و سریال همسفر مهدیفخیم زاده نسرین مقانلو را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

همسر نسرین مقانلو

کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو می‌باشد. خلیلیان بازیکن سابق تیم ملی بوده است.

ماجرای ازدواج نسرین مقانلو از زبان خودش

نسرین مقانلو

سر فیلم «همسر» آقای فخیم‌زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به امریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم یا کارهای دیگر، اما چون گرین کارت امریکا داشتم، مجاز نبودم بیشتر از ۳-۴ ماه در ایران بمانم و باید برمی‌گشتم.

نسرین مقانلو صاحب دو فرزند پسر به اسم‌های عرشیا و آرین است، هر دو پسرش متولد امریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، همسرش هم ساکن امریکاست.

تصویری از جوانی نسرین مقانلو در کنار همسرش

نسرین مقانلو

 

تصویر جدید نسرین مقانلو برای شرکت در چالش عکس سیاه و سفید:

نسرین مقانلو

تصاویر خاص از نسرین مقانلو و خواهرش
 
نسرین مقانلو
 
نسرین مقانلو

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: