پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه‌های مادریدی اعلام کردند که رئال در پنجره نقل و انتقالات تمام تمرکز خود را برای خرید یک مهاجم سطح بالا خواهد گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، مارکا و خبرنگاران نزدیک به باشگاه رئال مادرید عنوان کردند که رئال مادرید پس از انتقال «دیوید آلابا» دیگر قصد ندارد بازیکن دیگری را خریداری کند و می‌خواهد تمام تمرکز خود را روی خرید «کیلیان امباپه» و یا «ارلینگ هالند» بگذارد. 

مارکا نوشت که سران رئال معتقد هستند که مادرید نیازمند بازیکنی دیگر نیست و صرفا می‌خواهند با ذخیره کردن پول ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال را به سانتیاگو آورند. امباپه اصلی‌ترین گزینه رئال محسوب می‌شود و هنوز مشخص نیست که با سن ژرمن تمدید می‌کند یا خیر. از طرف دیگر هالند نزدیک به 200 میلیون یورو قیمت دارد و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تیم‌ها از خرید او منصرف شوند. 

رئال مادرید تابستان گذشته نیز هیچ خریدی انجام نداد تا بتواند ستاره‌های برتر اروپا در سال کنونی خریداری کند. آنها با رفتن راموس نیز قصد دارند تا با سر و سامان دادن به وضعیت اقتصادی، تمام تلاش خود را برای خرید امباپه یا هالند انجام دهند.

رسانه‌های مادریدی همچنین عنوان کردند که بازیکنان قرضی به تیم بازخواهند گشت و آنچلوتی می‌خواهد از آنها استفاده کند. خوزه لوئیس دیاز نوشت که کارلتو به سران مادرید گفته که به بازگشت «مارتین اودگارد» علاقه دارد و می‌خواهد برخلاف زیدان بسیاری از امور خط میانی را به او بسپارد. 

از طرف دیگر گرت بیل نیز در آستانه بازگشت از لندن به سمت سانتیاگو خواهد بود. او که زیرنظر آنچلوتی نمایش خوبی داشت امیدوار است بتواند نمایش مثبت خود در یورو 2020 را در فصل اروپایی را تکرار کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: