پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

تا چند روز دیگر باید استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم بروند درحالی که استقلالی ها حدود 3 سال و نیم است نتوانسته اند پرسپولیس را در جریان بازی شکست دهند.

اسفند 96 بود که آخرین پیروزی استقلال در دربی پایتخت رقم خورد. هر چند پس از آن یک بار استقلالی‌ها توانستند در جام حذفی و در ضربات پنالتی پرسپولیس را مغلوب کنند اما از سال ۹۶ تا به امروز موفق نشده‌اند پرسپولیس را در طول جریان بازی شکست دهند و این موضوع در حال تبدیل شدن به یک طلسم برای آبی پوشان پایتخت است.

استقلال در فصل جاری لیگ برتر هم 2 بار با پرسپولیس بازی کرد که در این 2 بازی یک بار به تساوی رسید و یک بار هم شکست خورد. به همین جهت مصاف این دو تیم در جام حذفی برای بازیکنان استقلالی‌ها اهمیت زیادی دارد؛ چرا که از یک طرف به دنبال این هستند که پس از مدت‌ها پرسپولیس را شکست دهند و از طرف دیگر جام حذفی برای آنها اهمیت زیادی دارد؛آنها قهرمانی در لیگ را از دست داده‌اند و نمی‌خواهند فصل را بدون کسب موفقیت خاصی به پایان برسانند.

به همین خاطر به نظر می‌رسد گل‌محمدی این بار برای شکست دادن استقلال کار بسیار سختی خواهد شد و به همین دلیل تلاش خواهد کرد به هر شکل ممکن بازیکنانش با انگیزه بسیار زیاد به مصاف استقلال بروند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: