پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه تراکتور در روزهای اخیر مذاکراتی جدی با کمالوند برای جانشینی فیروز کریمی انجام داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جمشید نظمی مدیرعامل تراکتور در فاصله دو روز تا دیدار با سایپا در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه از انتخاب و معرفی سرمربی جدید این تیم تا یکشنبه هفته آینده خبر داده و البته از فیروز کریمی، سرمربی فعلی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری در فصل آینده نام برده است.

این در شرایطی است که طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزشی فارس، کریمی در شرایط فعلی به دلیل تمایل نداشتن خودش و مدیران باشگاه شانسی برای ادامه همکاری با تراکتور ندارد. ساکت الهامی و فراز کمالوند دو گزینه هستند که البته به دلیل توافقاتی که در مذاکرات اخیر نظمی با کمالوند صورت گرفته، سرمربی سابق سایپا به بازگشت به تراکتور نزدیک شده است.

تراکتور پس از اتمام لیگ برتر، 23 شهریور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف النصر  عربستان می رود و مدیران این باشگاه قصد دارند هرچه سریع‌تر  وضعیت مناسبی برای حضور تیم در این مسابقه حساس فراهم کنند.

مدیران باشگاه به تازگی پنج درصد دیگر از قرارداد بازیکنان تراکتور را به حساب آنها واریز کرده تا دریافتی‌‌ بسیاری از آنها برای فصل جدید به بیش از 65 درصد برسد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: