پایگاه خبری خانه فوتبال:

رشید مظاهری قراردادش را با استقلال فسخ کرد و حالا به فکر یافتن تیمی جدید است. او به دلیل اختلافات مالی با استقلال، پیش از اردوی تمرینی این تیم در دبی و در آستانه بازی حساس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا، تصمیم به ترک استقلال گرفت.

رشید مظاهری بعد از شوکی که به هواداران استقلال داد در گفت و گویی کوتاه از دلیل جدایی اش حرف زد. رشید ازاین گفت که فرهاد مجیدی به او گفته در لیست سیاه مدیرعامل استقلال هستی. جمله‌ای که به نظر می‌رسد این دروازه بان را ترغیب به فسخ قرارداد کرده باشد. رشید مظاهری می‌گوید: من قراردادم را با آقای سعادتمند بستم، اما پس از ایشان، فشار زیادی از سوی مدیریت تحمل کردم. من حدود ۷ ماه از باشگاه دریافتی نداشتم و مدیریت هم هربار برای اذیت کردن من برنامه داشت. مثلا نیم ساعت قبل بازی برابر پیکان، برگه جریمه من را فرستاند. با این وجود من در استقلال ماندم. من تا هفته پیش می‌خواستم در استقلال بمانم، اما مجیدی به من گفت که تو در لیست سیاه مددی هستی. تمام راه‌های ماندن من در استقلال بسته شده بود.

او ادامه داد: واقعا نمی‌دانم چرا آقای مددی با من مشکل داشت. همیشه یک اتفاقی می‌افتاد که آقای مددی می‌خواست قرارداد من را کم کند. خیلی فشار روی من بود. پس از اینکه من خواستم در استقلال بمانم، به خاطر ۴ مساله، به کمیته انضباطی دعوت شده بودم. من ۶۰ درصد قرارداد خود را گرفته بودم و مشکلی برای فسخ قرارداد نداشتم و حتی در نیم فصل هم می‌توانستم قراردادم را فسخ کنم. قرارداد من طوری تنظیم شده بود که می‌توانستم یکطرفه فسخ کنم. من استقلال را دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم، اما سخت است شما جایی باشی و شما را نخواهند.

مظاهری افزود: من چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف دارم و باید برای آینده خود تصمیم بگیرم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: