پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرخیو آگوئرو مهاجم بارسلونا درجریان بازی این تیم با آلاوس از بازی خارج شد و برای اتجام آزمایش‌های مربوط به قلب به بیمارستان منتقل شد.

این بازی با نتیجه ۱-۱ تمام شد تا تیره روزیهای بارسا ادامه داشته باشد. اما خبر بدتر از نتیجه بازی، مصدومیت دو ستاره این تیم یعنی جرارد پیکه و سرخیو آگوئرو بود.

البته در مورد آگوئرو ماجرا به مصدومیت خلاصه نمی‌شد و اتفاق عجیبی برای او رخ داد. این مهاجم ۳۳ ساله قبل از پایان نیمه اول بازی در نوکمپ، ناگهان در سینه خود احساس ناراحتی کرد و در حالی که روی زمین دراز کشیده بود برای چند دقیقه از سوی کادر پزشکی مورد درمان قرار گرفت. مهاجم آرژانتینی درنهایت توانست از زمین بلند شود و از زمین بیرون برود اما قادر به ادامه بازی نبود و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد تا تحت آزمایش قرار بگیرد و ماهیت مشکل او  مشخص شود.

باشگاه بارسلونا در این زمینه اطلاعیه کوتاهی منتشر کرد: «سرخیو آگوئرو بازیکن تیم بارسلونا در قفسه سینه خود احساس ناراحتی کرد و در نتیجه به بیمارستان منتقل شد تا مورد معاینات قلبی قرار بگیرد.»

مصدومیت پیکه نیز طبق گزارشهای منتشر شده از ناحیه ساق پا بوده است. دردسرهای بارسلونا حالا بیشتر از قبل شده است چرا که این تیم پیش از این با مصدومیت بازیکنانی مثل سرخی روبرتو، رونالد آرائوخو، پدری، فرنکی دی‌یونگ، آنسو فاتی، عثمان دمبله و مارتین بریتویت رو به رو بود که همه این بازیکنان به دلایل مختلف در بازی شنبه شب بارسلونا غایب بودند.

بارسا در اولین بازی خود بدون رونالد کومان هم نتوانست نتیجه خوبی به دست بیاورد و در ورزشگاه خانگی دو امتیاز را از دست داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: