پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه انگلیسی از بازگشت احتمالی اسطوره لیورپول به لیگ برتر خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته پس از باخت استون ویلا مقابل ساوتهمپتون، سران این تیم «دین اسمیت» را اخراج کردند تا او به پنجمین مربی اخراجی لیگ برتر پس از 11 هفته نام گیرد. 
تاکنون خاویر لومپارت از واتفورد، استیو بروس از نیوکاسل، نونو اسپریتو سانتو از تاتنهام، دنیل فارک از نوریچ و دین اسمیت از استون ویلا در لیگ برتر انگلیس اخراج شده‌اند.
اتلتیک انگلیس گزارش داد که جدی‌ترین گزینه جانشینی اسمیت، اسطوره لیورپول است و سران ویلا قصد دارند سرمربی کنونی «گلاسکو رنجرز»‌ را به جزیره بازگرداند.
استیون جرارد عملکردی خیره کننده در اسکاتلند به ثبت رسانده و توانسته به قدرتمند ترین تیم این رقابت نام گیرد. او سال گذشته پس از 9 قهرمانی سلتیک توانست رنجرز را پس از 10 سال به مقام قهرمانی رساند و به تسلط کامل حریف پایان دهد. او یکی از جدی‌ترین گزینه‌های جانشینی کلوپ در لیورپول محسوب می‌شود.

استون ویلا می‌خواهد از قدرت اسطوره لیورپولی‌ها استفاده کند و او را دوباره به لیگ برتر بازگرداند. برخی رسانه‌ها مدعی هستند که جرارد پیش از رسیدن به لیورپول بهتر از در تیمی مربیگری کند تا تجربه‌اش برای حضور در جزیره بیشتر شود. 

استون ویلا اکنون با 10 امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفته و تا منطقه سقوط تنها 2 امتیاز فاصله دارد. نوریچ، نیوکاسل و برنلی در حال حاضر 3 تیم پایانی جزیره را تشکیل داده‌اند و واتفورد با 10 امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: