پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیر ارشد یک صندوق نسبت به شائبه پرداخت تسهیلات به باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با کالدرون سکوت کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مدیران پرسپولیس در روزهای اخیر بدهی خود به گابریل کالدرون را به حساب این مربی آرژانتینی واریز کرده و اکنون منتظر اعلام وصول این مبلغ از طرف وکیل کالدرون به فیفا هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شود.
هرچند مسئولان پرسپولیس با وجود پیگیری‌ رسانه ها تمایلی برای شفاف‌سازی در خصوص تامین منابع مالی لازم برای تسویه حساب با کالدرون و دستیارش نداشتند و تاکنون هم این کار را انجام نداده‌اند اما ظاهرا این طور که در برخی رسانه ها عنوان شده، سرخ‌پوشان برای این اقدام تسهیلاتی 22 میلیارد تومانی در قالب قرض الحسنه از یک صندوق دریافت کرده اند. 

ظاهرا وظیفه این صندوق پرداخت وام اشتغالزایی در مناطق محروم آن هم به سقف 200 میلیون تومان است و اینگونه به نظر می‌رسد که حضور حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در هیات امنای صندوق، در پرداخت تسهیلات به باشگاه پرسپولیس بی‌تاثیر نیست.

برای پیگیری این موضوع خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با یکی از مدیران ارشد صندوق «ک.ا» تماس گرفت که وی علاقه ای به ارائه توضیح درباره این موضوع نداشت و نسبت به صحت پرداخت این تسهیلات به باشگاه پرسپولیس سکوت پیشه کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: