پایگاه خبری خانه فوتبال:

بهاره رهنما کارگردان ایرانی است. بهاره رهنما بازیگر تئاتر است. بهاره رهنما این روزها در فضای مجازی با حواشی بسیاری همراه شده است. بهاره رهنما بعد از ازدواج دومش بیشتر حاشیه ساز شد. بهاره رهنما چند وقتی است که در خارج از کشور به سر می برد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما و تبلیغات

بهاره رهنما بازیگر بسیار جنجالی در فضای مجازی به تازگی در اینستاگرامش برای انجام تبلیغات یک برند پوشاک زنانه تصویری را از خود با یک دست لباس بسیار چسبان  منتشر کرد.

بهاره رهنما

همکاری بهاره رهنما با مدیر تولید «سگ کشی»

مدیر تولید «سگ کشی» مدیر تولید بهاره رهنما شد.

رحیم عرب امینی مدیر تولید پیشکسوت سینمای ایران که فیلم‌هایی چون سگ کشی، هیوا، سفر به چزابه و دنیا را در کارنامه‌ی خود دارد به عنوان مدیر تولید به گروه سازنده مستند ۱/۱/۱ به تهیه‌کنندگی بهاره رهنما و کارگردانی میلاد بهار پیوست.

موضوع این مستند در ارتباط با علم اعداد و علمی بودن یا خرافه بودن باور آدم‌ها به تاثیر اعداد بر زندگی‌شان است.

بهاره رهنما

مدتی قبل فراخوانی توسط بهاره رهنما برای دعوت از افرادی که تمایل دارند در مقابل دوربین این مستند حضور داشته باشند، منتشر شد و نزدیک به دو هزار نفر در این فراخوان مجازی شرکت کردند. با بررسی متقاضیان، شخصیت‌های این فیلم انتخاب شدند.

موضوع این مستند سینمایی در ارتباط با علم اعداد و علمی بودن یا خرافه بودن باور آدم‌ها در ارتباط با تاثیر اعداد بر زندگی‌شان است.

تغییر چهره عجیب بهاره رهنما

تغییر چهره خیلی عجیب بهاره رهنما همه را شوکه کرد .

بهاره رهنما

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما

 

ازدواج بهاره رهنما

 او همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.

همسر اول بهاره رهنما

متولد 30 دی ماه 1344 در تهران است .او فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.

بهاره رهنما

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در سال 1380 با فیلم «نان و عشق و موتور 1000» چهره اش دیده شد سپس با فیلم «گاو خونی» در سال 81 و در نهایت با فیلم «چارچنگولی» سال 1387 مشهور شد.

اوج درخشش او با تلویزیون در سال 1385 با سریال «زیرزمین» شروع شدبهاره رهنما یک خانواده تمام عیار هنری دارد ، خودش بازیگر و همسرش پیمان قاسم خانی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی یک بازیگر است.

بهاره رهنما

برادر شوهرش مهراب قاسم خوانی هم نویسنده صاحب نام بود و شقایق دهقان جاری اش نیز بازیگر است ، مادرش خانم پروین قائم مقامی هم بعدا بازیگر شد.

بهاره رهنما تا چند سال پیش اضافه وزن بسیار زیادی داشت و تقریبا کاری غیرعادی نمی کرد. اما با ازدواج دومش با امیرخسرو عباسی وزنش را کلی کم کرد و با انتشار عکس های تعجب برانگیز و ناجور از خود به همراه همسرش از خبرساز ترین ها در عرصه بازیگران شد.

بهاره رهنما در حال حاظر چهره و هیکلی نرمال تر دارد اما ظاهرا نمی تواند دست از یکسری رفتار هایش بردارد. یکی از این رفتار های نامعقول عکس هایی است که در آغوش همسرش می گیرد که بعضی از این عکس ها جایشان در فضای مجازی نیست و کمی خصوصی می باشد .

بهاره رهنما

اما ظاهرا این چیز ها برای خانم بازیگر اهمیتی ندارد و تنها خبرساز بودن مهم است!دومین تجربه اش با فیلم سینمایی «غزال» در سال 1374 شکل گرفت و با سریال «بازگشت به خانه» در سال 1379 وقتی 27 ساله بود وارد قاب تلویزیون شد.

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست می باشد که باب آشنایی این دو از زمانی که خانوم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد.آقای عباسی نیز یکبار ازدواج کرده و از همسر سابقش یک دختر داردخانوم بازیگر مدت هاست در برندهای مختلف بعنوان مدل تبلیغاتی حضور دارد از برند همسرش که بگذریم او برای مزون های مختلف چون  مانکن بوده است.

بهاره رهنمابهاره رهنمابهاره رهنما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: