پایگاه خبری خانه فوتبال:

فوق ستاره پرتغالی در فضای مجازی پستی جالب و انگیزشی در خصوص منچستریونایتد منتشر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، کریسیتیانو رونالدو در واپسین لحظات سال 2021 پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد و پیام جالبی به هم‌تیمی‌های خود داد.او نوشت: سال 2021 نیز به پایان آمد و علی‌رغم زدن 47 گل در این سال در تمامی رقابت‌ها، اصلا سال ساده‌ای نبود. من در 2 باشگاه مختلف بودم و 5 مربی متفاوت داشتم. در یورو با تیم ملی کشورم بازی کردم و منتظر بازی انتخابی جام جهانی در 2022 هستم.
وی ادامه داد: در یوونتوس مفتخرم که توانستم جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا را  کسب کنم و بهترین گلزن سری‌آ لقب بگیرم. در پرتغال به بهترین گلزن یورو بدل شدم که برایم اتفاق بزرگی بود و مشخصا بازگشتم به اولدترافورد که یکی از لحظات فوق العاده و مهم کارنامه فوتبالی‌ام بود.

رونالدو اظهار داشت: من اصلا برای چیزی که در یونایتد تاکنون بدست آوردم خوشحال نیستم. هیچ کس از ما خوشحال نیست ولی من مطمئنم با کار و تلاش بیشتر اوضاع بهتر خواهد شد و ما به چیزی بیشتر از الان خواهیم رسید. بیاییم سال جدید را یک نقطه عطف برای منچستریونایتد رقم بزنیم. در سال جدید با ذهنیت و قدرت بیشتری تلاش کنیم و بالاتر از الان قرار گیریم. بیاییم این باشگاه را به جایی که به آن تعلق دارد، برسانیم. به ما بپیوندید و ما روی همه شما حساب باز کرده ایم. سال جدید مبارک و شما را خیلی زود خواهم دید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: