پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلم برای چمن استادیوم آزادی تنگ شده بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی پروین در حاشیه بازی گرامیداشت شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت:‌خیلی خوشحالم که آمدم و چمن آزادی را دیدم. سردار سلیمانی را خدا رحمت کند. به نظرم ورزشکار واقعی او بود. مرد مردان ما بود. به خانواده ایشان و کل ایران مجدد تسلیت می‌گویم و امیدوارم که همه را ان‌شاالله در شادی ببینیم.
سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد حس و حالش از راه رفتن روی چمن استادیوم آزادی عنوان کرد:‌ خیلی خوشحال  شدم که روی چمن راه رفتم و بعد از آن از روی سکوها بازی را تماشا می‌کنم.

وی در خصوص جلسه روز گذشته با سازمان خصوصی‌سازی گفت:‌ از این مسائل خارج شویم و در مورد امروز صحبت کنیم.

ستاره سال های دور پرسپولیس در مورد صحبت‌های روز گذشته پرویز مظلومی که گفته بود علی پروین به او گفته حاضرم جایگاه هشت استقلال را با صدهزار پرسپولیسی عوض کنم،  اظهار داشت: چیزی نشنیده‌ام و نمی‌دانم چه بوده، در مورد این بازی صحبت کنیم و حرف بزنیم.

پروین در مورد اینکه حضورش در ورزشگاه آزادی برای همه اهالی فوتبال خاطره‌انگیز است، عنوان کرد: همه کارهای فوتبال ما برای مردم خاطره‌انگیز است، چندین سال است که روی این چمن راه نرفته بودم. همیشه از بالا نگاه می‌کردم. شما می‌گویید دلتنگ نشده‌ام؟ به هرحال دلم تنگ شده اما زمانه است و پیری را نمی‌توانید کار کنید.

وی در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس و تیم ملی اظهار داشت: یا علی!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: