پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: همه اعضای تیم از این اتفاق ناراحت هستند و فراز کمالوند را تا به حال انقدر ناراحت ندیده بودم.
سینا عشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اتفاقات شب گذشته داخل رختکن نفت مسجدسلیمان پس از دیدار مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: واقعا برای جامعه ورزش کشور جای تاسف دارد. بعد از بازی ضربان بازیکن روی 80 است، مسلما اگر هوادار وارد رختکن شود و حرفی بزند، عکس العملی را به همراه دارد.
وی افزود: این اتفاق جای بحث دارد. اگر در این ماجرا مثلا سر بازیکن به جایی می‌خورد یا خون از دماغ کسی می‌آمد، چه کسی پاسخگو بود؟ من به هواداری که از باخت ناراحت است حق می‌دهم اعتراض کند اما نه به این شکل. همه ما از این اتفاق بسیار ناراحتیم. فراز کمالوند را تا به حال انقدر ناراحت ندیده‌ام.
مربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه گفته می‌شود پس از ورود لیدرها به رختکن، بازیکنان تیم مورد ضربت و شتم قرار گرفتند و این اتفاق با هماهنگی سروش صالح پور سرپرست تیم افتاده، گفت: بله، ضرب و شتم شد. من خودم تلاش کردم تا آن‌‌ها را از بازیکنان جدا و از رختکن بیرون کنیم. بعد از آن هم با این افراد صحبت شد تا آرام شوند. من نمی‌گویم هماهنگ شده بوده، نمی‌دانم و نمی‌خواهم قضاوت کنم. در آن موقع صالح پور در رختکن نبود. اما سوال این است که این افراد چگونه از VIP‌ خودشان را به رختکن رساندند؟

عشوری در مورد اینکه به برخی بازیکنان مانند اتفاق سال گذشته که باعث اخراج سه بازیکن توسط محمود فکری شد، انگ کم کاری زدند، اظهار داشت: بله، به تعدادی از بازیکنان انگ کم کاری زدند. سیبل آن‌ها هم علی عبدالله زاده بود. اما او در این 14هفته حداقل دومین بازیکن موثر ما بوده، در 12-10 بازی مثل بازی دیشب  جزو بهترین‌های تیم بود. انقدر خوب بوده که نمی‌تـوانیم در مورد کم کاری‌اش صحبت کنیم.

وی تصریح کرد: با تکرار چنین اتفاقاتی مطمئن باشید هیچ بازیکنی دیگر به این تیم نمی‌آید. ما پشت دروازه تمرین می کنیم، زمین تمرین نداریم، وضعیت خوابگاه را هم که دیده‌اید. با این شرایط فقط مقابل گل‌گهر خوب بازی نکردیم. آن هم به خاطر شرایط زمین بود که نتوانستیم کار تاکتیکی کنیم. آمار بازی‌ها و مصاحبه‌های بعد از بازی حریفان نشان می‌دهد که چگونه کار کرده‌ایم. این تیم همیشه برای بقا در لیگ تا هفته آخر تلاش کرده، الان وضعیت خیلی بدی در جدول نداریم و فاصله ما با تیم دوزادهم تنها 3 امتیاز است. اینکه هوادار وارد رختکن شود، حرفی بزند و درگیری شود اصلا خوب نیست.

وی در مورد اینکه ضعف نظارت دربرگزاری مسابقات سبب ورود تماشاگران به ورزشگاه می‌شود، عنوان کرد: من به سازمان لیگ خسته نباشید می‌گویم و به خاطر زحماتی که می‌کشند تشکر می‌کنم اما در هر بازی همین اتفاق می‌افتد. هرجا رفتیم همین مشکلات وجود داشته و مشخص نیست چگونه تماشاگران در جایگاه VIP می‌نشینند.

مربی نفت مسجدسلیمان درمورد بازی مقابل همنام آبادانی گفت: در این بازی عملکرد خوبی داشتیم اما به هرحال سه امتیاز را به کسی می‌دهند که توپ را از خط رد کند. ما دو بار به تیرک زدیم و سه چهار موقعیت صددرصدی داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. از داوری هم خیلی ضربه خوردیم. به جرات می‌توانم بگویم 8-7 امتیاز را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم که کارشناسان هم تایید کردند.

عشوری در خصوص اینکه بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم اعلام کرده‌اند به علت نبود امنیت جانی حاضر به بازگشت به مسجدسلیمان نیستند، عنوان کرد: چند نفر از بزرگترهای تیم گفتند ما بر نمی‌گردیم. واقعا حق دارند. خودم هم بازیکن بودم. بازیکن خانواده دارد و این اتفاقات همه را درگیر و نگران می‌کند. ما الان در اهواز و منتظر تصمیم سرمربی هستیم. این کادرفنی تحت هدایت فراز کمالوند همه تلاش خودش را به کار می‌گیرد و از کوچکترین کاری دریغ نکرده است.

وی افزود: فکر نمی‌کنم هیچ سرمربی قبل از کمالوند بوده باشد که با بازیکنان برود و بیاید، از همان غذایی بخورد که بازیکنان می خورند و در همان خوابگاهی باشد که بازیکنان هستند. کمالوند وقت می‌گذارد و روی کارش حساسیست زیادی دارد. او دغدغه‌ای به جز موفقیت تیم ندارد اما الان خیلی ناراحت است. امیدوارم این مسائل هرچه زودتر رفع و ختم به خیر شوند تا آرامش به تیم برگردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: