پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی را در مورد محرومیت دراگان اسکوچیچ ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجتبی خورشیدی در خصوص شایعه محرومیت سرمربی تیم ملی در بازی با عراق، اظهار داشت: پیرو گزارش ناظر بازی ایران و لبنان، جلسه کمیته انضباطی فیفا در ۲۶ آبان برگزار شد. به علت تخطی از ماده ۱-۱۲ اسکوچیچ را به پرداخت ۵هزار فرانک سوییس محکوم کردند. این رای همان روز به فدراسیون فوتبال ابلاغ شد. بدیهی است موقعی که کسی کارت قرمز می گیرد یک جلسه محرومیت دارد که اسکوچیج در بازی سوریه نتوانست روی نیمکت بنشیند.

وی افزود: در همان نامه ابلاغ شد که برای پرداخت جریمه ۳۰روز فرصت دارد که فدراسیون در همان بازه زمانی برای پرداخت آن اقدام کرد. با پرداخت جریمه نقدی و گذراندن یک جلسه محرومیت، اسکوچیچ مشکلی برای نشسن روی نیمکت تیم ملی در بازی با عراق روز هفتم بهمن ندارد. اسامی کل محرومان را فیفا در جدولی گذاشته بود و رسانه ها آن را دیدند. فکر نمی‌کنم اسکوچیچ مشکلی داشته باشد.

سرپرست تیم ملی در خصوص اینکه روز گذشته نامه‌ای به فیفا ارسال شده، عنوان کرد: بعد از نامه‌ای که روز ۲۶ آبان به ما ابلاغ شد، نامه ای نیامد تا اینکه نامه کلی کذاشتند. اسامی محرومان از همه کشورها بود و فیفا اعلام کرد. نام اسکوچیچ هم بود. احتمالا همان یک جلسه محرومیت اوست و دوباره منتشر شد. ما به این اکتفا نکردیم. از کمیته بین الملل فدراسیون خواستیم که استعلام بگیرد. اما چیزی که برایمان مسجل است این است که اسکوچیچ محروم نیست و می‌تواند روی نیمکت بنشیند. استعلام نهایی را هم می‌گیریم اما طی صحبت با کارشناسانی که در فدراسیون داشتیم گفتند یک ملسه محرومیت طی و پرداخت ۵هزار فرانک سوییس هم اقدام شده و سرمربی مشکلی برای نشست روی نیمکت ندارد. اسکوچیچ درحال حاضر در ایران است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: