پایگاه خبری خانه فوتبال:

چند تن از بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان در پی استعفای کمالوند از سرمربیگری تیم از باشگاه درخواست جدایی داده اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پی پافشاری فراز کمالوند مبنی بر استعفایش بابت اتفاقاتی که بعد از بازی با نفت آبادان در رختکن این تیم افتاد، تعدادی از بازیکنان نفت مسجد سلیمان با توجه به حواشی که این تیم دارد و در ادامه تهدیدهایی که توسط برخی لیدرها می شوند از مسئولان این باشگاه درخواست کرده اند تا رضایتنامه آنها صادر شود.

تیم نفت مسجد سلیمان که باید خود را برای بازی پنجشنبه مقابل استقلال آماده کند اصلا اوضاع نرمالی ندارد و تمرینات تیم هم در اهواز انجام می شود. این تیم در سه روز گذشته بدون حضور سرمربی تمرین کرده و فراز کمالوند هم اعلام کرده به دلیل بی حرمتی که در رختکن تیم شده حاضر نیست برگردد اما شنیده های خبرنگار فارس حکایت از این دارد که برخی از بازیکنان تیم هم با وجودی که پولی هم از باشگاه دریافت نکرده اند حاضر شده اند طلب خود را ببخشند اما از تیم جدا شوند.

مسئولان این باشگاه برای برون رفت از این شرایط به دنبال برگزاری جلسه با کمالوند در تهران هستند. این مربی در پایتخت حضور دارد و گفته می شود مدیرعامل و فرماندار مسجد سلیمان راهی تهران شده اند تا هر طور شده با کمالوند جلسه ای برگزار کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: