پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه آلمانی از اولین تماس باشگاه بایرن مونیخ به مینو رایولا برای خرید ارلینگ هالند پرده برداشت.
به گزارش خبرگزاری فارس، بیلد آلمان گزارش داد که بایرن مونیخ اولین تماس خود با مینو رایولا برای خرید «ارلینگ هالند» را برقرار کرد.

باشگاه باواریایی در حالی که قصد دارد قرارداد لواندوفسکی را تمدید کند ولی تصمیم گرفته تا برای خرید مهاجم فوق العاده دورتموند نیز تمام تلاش خود را انجام دهد.

بیلد نوشت البته اگر قرارداد لواندوفسکی تمدید شود، احتمال خرید هالند به شدت کم خواهد شد و بایرن می‌داند با ماندن فوق ستاره لهستانی، ستاره نروژی به بایرن نخواهد آمد. به همین دلیل باشگاه بایرن مونیخ همزمان هم در حال مذاکره با پینی زهاوی، مدیربرنامه لواندوفسکی است و هم قصد دارد تا با رایولا برای خرید هالند مذاکره کند.

هالند در این فصل در 17 بازی 19 گل زده به ثمر رسانده است

رسانه آلمانی نوشت که هالند نیز خودش دوست دارد به مونیخ بیاید ولی هزینه خرید این ستاره یکی دیگر از مشکلات بایرن برای جذب هالند است. از طرفی تیم‌هایی مثل بارسلونا ، رئال مادرید، چلسی، منچسترسیتی، منچستریونایتد ، لیورپول و پاری سن ژرمن نیز دیگر مشتری‌های هالند هستند. بارسلونا و رئال مادرید شاید جدی‌ترین مشتری‌های هالند باشد ولی باید دید در انتهای فصل چه اتفاقی رخ خواهد داد.

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا به هواداران قول داده تا هالند را به نیوکمپ آورد ولی مشکل مالی این تیم شاید مانع انتقال ستاره نروژی شود. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: