پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهدی قایدی بازیکن فوتبال است. مهدی قایدی بازیکن استقلال است. مهدی قایدی در حال حاضر در الاهلی امارات بازی می کند. مهدی قایدی دارای همسری فعال و پرحاشیه در فضای مجازی است. مهدی قایدی مدت هاست در ایران زندگی نمی کند.

استوری جنجالی مهدی قائدی در حمایت از حامیام مهسا امینی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قایدی

شایعات جدید مهدی قایدی

در حالیکه چند هفته پیش شایعاتی درباره پیشنهاد سلتیک برای جذب مهدی قایدی در رسانه ها مطرح شد، اکنون یک بار دیگر خبر تمایل این باشگاه اسکاتلندی به استعداد جوان ایرانی به گوش می رسد و برخی رسانه ها مدعی هستند که سلتیک آماده پرداخت 3 و نیم میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای جذب باشوی کوچک است.

وب سایت Fansided در گزارشی نوشته است: سلتیک آماده پرداخت 3.5 میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای ستاره ملی پوش است. به نظر می رسد سلتیک به پنجمین خرید خود در پنجره نقل و انتقالات ژانویه نزدیک می شود. هوپ ها قبلاً دایزن مائدا، ریو هاته، یوسوکه ایدگوچی و جانی کنی را در این ماه به خدمت گرفته بودند و اکنون انتقال این هافبک 23 ساله به پارک هد از تیم لیگ یکی شباب الاهلی نیز دور از دسترس به نظر نمی رسد. اما به نظر می رسد باشگاه بازیکنان دیگری را نیز در نظر دارد.

مهدی قایدی

این احساس وجود دارد که سلتیک می‌تواند با بازیکنانی مانند جیمز فارست، مایکی جانستون و جورج جیاکوماکیس که مدتی است با مصدومیت‌های متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند، با اضافه شدن بازیکن جدیدی به جمع مهاجمین خود دست و پنجه نرم کند.

یکی از بازیکنانی که اخیراً مورد توجه آنها قرار گرفته، مهدی قایدی بازیکن شباب الاهلی است. این بازیکن 23 ساله در طول سال های گذشته در سطح داخلی و همچنین در لیگ قهرمانان آسیا بازیکن تاثیرگذاری بوده است و به نظر می رسد که توجه سلتیک را به خود جلب کرده است.

شباب الاهلی تمایلی به جدایی قایدی قبل از پایان فصل ندارد اما گمان می رود سلتیک آماده پرداخت مبلغی بیش از 3.5 میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای ستاره ملی پوش ایرانی است. به نظر می رسد که سلتیک به جذب قایدی علاقه دارد. به جرات می توان گفت که او ویژگی های بالایی دارد و می تواند در جناحین و همچنین در جلو به عنوان مهاجم دوم بازی کند.

مهدی قایدی

تنها یک نیم فصل از پیوستن او به شباب الاهلی می گذرد و صادقانه بگوییم که تاکنون نتوانسته انتظارات را در این باشگاه برآورده کند. طبق آمار Transfermarkt، او تا به حال در 15 بازی برای شباب الاهلی به میدان رفته که 4 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. اما در مورد استعداد یا پتانسیل قایدی هیچ بحثی نیست و او در گذشته توانایی های خود را نشان داده است. اکنون، جالب است که ببینیم آیا سلتیک در نهایت برای این بازیکن جوان اقدام می کند یا خیر.

وب سایت دیلی رکورد نیز در گزارشی از علاقه سلتیک به مهدی قایدی نوشته و اینکه این باشگاه اسکاتلندی آماده پرداخت 3 و نیم میلیون پوند به شباب الاهلی است.

مهدی قایدی

اقدام جدید زن مهدی قایدی بازهم حاشیه ساز شد. ستاره معصومی چندی پیش با مهدی قایدی در ایران ازدواج کرد. او پس از انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی به یکباره عوض شد و زندگی پرحاشیه را در پیش گرفت. حواشی‌ای که برای مهدی قایدی هم گاها دردسرساز بود. مهدی قایدی این روزها در امارات مورد انتقاد شدید است اما همسرش این روزها به یادگیری ورزشی جدید روی آورده است و در حال اسب سواری است.

مهدی قایدی پس از مدت ها سرو کله زدن با حواشی به دلیلی دیگر تیتر یک رسانه ها شد. مهدی قایدی این روزها در ترکیب الاهلی خوش می‌درخشد و گل های سرنوشت سازی به ثمر رسانده است. روز گذشته عجمان با تک گل مهدی قایدی برابر شباب الاهلی مغبول شد. مهدی قایدی سال نو میلادی با انتشار ویدئوهایی حسابی جنجال به پا کرده بود. مهدی قایدی سال 2022 را درخشان استارت زده است.

مهدی قایدی برای اینکه تیمش را به فینال جام حذفی امارات برساند تنها نیاز به پنج ضربه به توپ و پیش‌روی 10 متری به محوطه جریمه حریف داشت. او پس از گلزنی خوشحالی جالبی روبه دوربین انجام داد که واکنش ستاره معصومی همسرش را هم به همراه داشت.

مهدی قایدی در زمین بازی هم درخشان ظاهر شد. ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با انتشار یک استوری به گلزنی مهدی قایدی واکنش نشان داد. یک ضربه تمام کننده و بعد نگاه به دوربین برای نمایش یک چهره تازه از مهدی قایدی. این بار با موی مرتب و سبیل زورویی که نشانگر بازیگوشی ذاتی این مهاجم ایرانی است که در هر مسابقه آرایش تازه‌ای را برای صورت و موی خود انتخاب می‌کند.شاید خرافه‌ای برای آنکه مهدی قایدی در هر مسابقه بهتر از قبلی باشد.

مهدی قایدی

قایدی پیش از گل منتظر ارسال یک توپ پشت دفاع بود اما وقتی مدافع راست عجمان با ضربه سر توپ را برگرداند، او با یک گام به عقب خود را روی خط آفساید نگه داشت تا موقعیت احتمالی از دست نرود و وقتی توپ برگشتی بلافاصله به او رسید، یک فرار طولی به داخل محوطه جریمه و ضربه با پای چپ به زاویه مخالف، حریف را تسلیم کرد.

بعد از این گل، مهدی قایدی رو به دوربین با انگشتانش چایی را به هم زد. شادی جالب و استفاده شده در فوتبال جهان که قبل از او، بازیکنانی مانند آلکس مورگان ستاره تیم زنان آمریکاR جیمر هاردن ستاره NBA یا سرژ گنبری مهاجم تیم بایرن انجام داده بودند و به نشانه سهولت و شیرینی کاری که مشغول انجامش هستند. و به خوشحالی آشپزی معروف است.

مهدی قایدی

از زمان حضور مهدی قایدی در امیرنشین دبی، نزدیک به 4 ماه می گذرد و او در این شهر بزرگ خاورمیانه ای لنگر انداخته و از زندگی خانوادگی لذت می برد. سکونت در برجی که باشگاه الاهلی برای او در نظر گرفته و حضور در تمرین و هم نشینی با احمد نوراللهی و مدیربرنامه اش که البته بعد از درخشش او یا احمد، رستورانی را قرق می کند تا با هم درباره تک تک لحظاتی که به درخشش یکی از این دو بازیکن منجر شده، صحبت کنند؛ این عادتی است از ابتدای شروع این فصل لیگ امارات و برنامه ای که این دو بازیکن به آن علاقه ویژه ای دارند و دوست دارند بعد از هر مسابقه اتفاق بیفتد.

یکی از رسانه های اماراتی با واکنش به درخشش این بازیکن ایرانی نوشته است: «آمار مهدی قایدی بی نظیر است، ای هوادار الاهلی حالا می خواهی باور کنی یا نکنی! او در 4 بازی گذشته 14 موقعیت 100 درصد گلزنی برای تیمش ساخت که 7 مورد آن موقعیت تک به تک بود. از این تعداد یک مورد آن به گل ختم شد و در 2 مورد نیز باعث خلق خطای پنالتی شد. این فقط در 4 بازی آخر او بوده است!»

مهدی قایدی

قایدی که مدتی به صورت تناوب در ترکیب اصلی تیمش قرار می گرفت و یا به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین می شد، توانسته است به خوبی جای خودش را در ترکیب اصلی شباب الاهلی باز کند. او پس از گلزنی به النصر در 5 دیدار گذشته از ابتدا به میدان رفته و در 3 دیدار به صورت کامل و در 2 بازی نیز دقیقه 88 تعویض شده است.

درخشش باشوی کوچک در لباس شوالیه های سرخ سبب شده است تا مهدی علی سرمربی این تیم اعتماد ویژه ای به مهدی قایدی داشته باشد و او به یکی از عناصر اصلی تیم او تبدیل شود. بازیکنی که می تواند این درخشش را ادامه داد و در بازی های بعدی تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی نیز عصای دست اسکوچیچ شود.

مهدی قایدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: