پایگاه خبری خانه فوتبال:

 بارسلونا در هفته سی‌ام رقابت‌های لالیگا پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و توانست سویا را با یک گل از پیش رو بردارد تا با وجود یک بازی کمتر به رده دوم جدول رده بندی صعود کند.

ژاوی بعد از بازی گفت: نگاه من به روند تیم بسیار مثبت است. از عملکرد بازیکنان و فداکاری آنها کاملا راضی هستم. ما بسیار خوب هستیم و به همین خاطر تیم به پیروزی دست پیدا می‌کند. در بهترین روزهای فصل خود به سر می بریم. سویا تیم بسیار خوبی است. آنها بهترین خط دفاعی را در اختیار دارند با این حال ما فرصت های زیادی را خلق کردیم و این نشان از کیفیت بالای ما می‌دهد.

او ادامه داد: تیم لوپتگی بسیار خوب بود. ما می توانستیم با گل های بیشتری به پیروزی دست پیدا کنیم. درخشش نونو سنگربان سویا باعث شد تا ما از یک پیروزی پر گل باز بمانیم. من پیش از بازی گفتم که این یک فینال است و بسیار خوشحالم که پیروز این فینال شدیم.

ژاوی درباره این سوال که آیا این پیروزی حاوی یک پیام برای رئال بود، گفت: ما هیچ پیامی به هیچ تیمی ندادیم. ما به تلاش خود ادامه می‌دهیم. ما در لالیگا شانس قهرمانی داریم و به همین خاطر می‌جنگیم تا از این شانس خود استفاده کنیم.

ژاوی در واکنش به گل زیبای پدری گفت: او بازیکن بسیار خوبی است و یک گل استثنای به ثمر رساند. دیدن نمایش پدری لذت بخش است. او 19 سال سن دارد و باید بگویم که نمایش خیره کننده‌اش من را شوکه نکرده است. او کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

سرمربی بارسلونا در پایان درباره داوری گفت: من کمی نگران داوری هستم. داورها باید آرام باشند چرا که تصمیم نهایی را آنها می‌گیرند. من در پاکی داوران شکی ندارم. آنها باید بیشتر با مربیان و بازیکنان صحبت کنند و دلایل تصمیم خود را توضیح دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: