پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پاری سن ژرمن پیشنهاد جدیدی و وسوسه برانگیز به ستاره فرانسوی‌اش برای تمدید قراردادش داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «لو پاریزن» فرانسه خبر داد باشگاه پاری سن ژرمن همچنان از وسوسه کردن کیلیان امباپه برای ماندن و تمدید قراردادش دست بردار نیست.
امباپه از تابستان گذشته زیرنظر رئال مادرید قرار دارد و سران باشگاه مادریدی به هر نحوی قصد دارند تابستان پیش رو این ستاره فرانسوی را به برنابئو بیاورند.
به نوعی جذب امباپه برای رئال مادرید موضوعی حیثیتی شده است و در طرف مقابل ناصر الخلیفی مالک قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم قصد ندارد در این رقابت با رئال شکست بخورد.

در همین رابطه ناصر الخیلفی مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با پیشنهادی جدید و  وسوسه برانگیز وارد عمل شده تا مانع از انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید شود.

پیشنهاد جدید پاریس به امباپه قراردادی دوساله با دستمزد سالیانه 50 میلیون یورو به علاوه 100 میلیون یورو پاداش وفاداری است. یعنی امباپه در صورت تمدید قراردادش سالیانه 100 میلیون یورو به جیب می زند و به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل می شود، اما در مقابل رئال مادرید پیشنهاد قرارداد 5 ساله با دستمزد 30 میلیون یورویی را به امباپه داده که در مقایسه با پیشنهاد پاریس بسیار پایین است.

به همین خاطر امباپه برای انتقال به رئال پاداش 100 میلیون یورویی از رئال خواسته بود که با مخالفت باشگاه مادریدی مواجه شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: