پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه با اظهارنظر در مورد حضور زیدان روی نیمکت تیم ملی پرده از توافق وی با سن‌ژرمن برداشت.
به گزارش خبرگزاری فارس، زین‌الدین زیدان مربی سابق رئال مادرید بعد از جدایی از قو‌های سپید برنابئو همچنان در استراحت و رسیدگی به امور تجاری خود است. در این بین روزنامه اکیپ فرانسه از وی به عنوان گزینه اصلی هدایت پاری‌سن‌ژرمن در فصل آینده و جایگزینی به جای پوچتینو نام برده است.

در چند روز گذشته نیز اخباری مبنی بر جدایی دشان از سمت مربیگری تیم ملی فرانسه بعد از پایان جام‌جهانی و حضور زیدان به جای وی برای هدایت خروس‌ها مطرح شده است.

لو گرا، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه دراین باره گفت: الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد جایگزین دشان نیست.نمی‌خواهیم تمرکز سرمربی تیم ملی به هم بخورد. ما تاپایان جام‌جهانی با دشان قرارداد داریم و بعد از پایان این تورنمنت مهم درباره ادامه همکاری و یا عدم همکاری صحبت خواهیم کرد.

وی افزود: خبرهای زیادی در مورد حضور زیدان در تیم ملی می‌شنوم اما من هم در برهه کنونی فقط این اخبار را دنبال می‌کنم. نمی‌توانم در این مورد اظهار نظر کنم.تا آنجایی که من خبر دارم زیدان در پایان فصل به سن‌ژرمن خواهد پیوست و اگر غیر از این باشد در زیدان هم یکی از گزینه‌های اصلی ما برای هدایت تیم ملی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: