پایگاه خبری خانه فوتبال:

نایب رئیس غیر قانونی فدراسیون فوتبال در جلسه رسمی فیفا برای مدیران ارشد کنفدراسیون‌های آسیا و اقیانوسیه شرکت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت فیفا در خبری اعلام کرد که مدیران ارشد انجمن‌های عضو فیفا از آسیا و اقیانوسیه هفته گذشته در شهر دوبی گرد هم آمدند تا در برنامه اجرایی فیفا شرکت کنند، ایده‌ها را تبادل کنند و بهترین شیوه‌ها را برای مدیریت و مدیریت ورزشی بیاموزند.
این گردهمایی که توسط فیفا با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات ورزشی (CIES) اجرا شد، آموزش‌های چندوجهی و جامعی را به دبیران کل و کارکنان کلیدی کنفدارسیون‌های آسیا و اقیانوسیه ارائه داد.

نکته مهم این نشست،  حضور عجیب حمیدرضا مهرعلی، سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون فوتبال در دوره ریاست شهاب عزیزی خادم بود.

این در شرایطی است که صبح روز 28 بهمن و قبل از آغاز جلسه هیات هیات رئیسه فدراسیون برای تصمیم گیری در خصوص عزل موقت عزیزی خادم، طبق استعلام اعضای هیات رئیسه از AFC، مشخص شد حضور مهرعلی و حیدر بهاروند که بدون رای مجمع و با نظر عزیزی خادم به عنوان سرپرست نایب رئیسی در فدراسیون فعالیت داشتند، در جلسات هیات رئیسه غیرقانونی است و اکنون مشخص نیست او چگونه و با چه مجوزی در جلسه رسمی فیفا به عنوان نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران حضور یافته است.

evq1Kj3s4BtA

البته طبق پیگیری‌های خبرنگار فارس از فدراسیون فوتبال، ظاهراً مهرعلی در زمان حضورش در این فدراسیون یکبار در دوره قبلی این نشست شرکت کرده و با توجه به اینکه نامش در لیست شرکت‌کنندگان این جلسه بوده، اینبار بدون هماهنگی با تیم مدیریتی فعلی فدراسیون در جلسه مذکور شرکت کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: