پایگاه خبری خانه فوتبال:

تصویر پیکر مطهر شهید خدایاری در معراج الشهدا تهران

 

شهید خدایاری

تصویری از اولین لحظات بعد از شهادت سرهنگ حسن صیاد خدایاری و حضور خانواده شهید
دستور ویژه رئیس کل دادگستری ‌استان تهران برای شناسایی عوامل اقدام تروریستی در خیابان مجاهدین اسلام/ دادستان تهران در صحنه جرم حاضر شد

شهید خدایاری رسانه و ارتباطات دادگستری کل استان تهران:در پی ترور ناجوانمردانه و شهادت یکی از مدافعان سرافراز حرم در خیابان مجاهدین اسلام در تهران، علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران به دادستان تهران دستور داد تا در شناسایی و دستگیری عوامل این اقدام جنایتکارانه تسریع شود.
رئیس کل دادگستری استان تهران همچنین بر تسریع در صدور دستورات قضایی لازم به‌منظور شناسایی عوامل دخیل در این جنایت تاکید کرد.
دادستان تهران در پی دستور رئیس کل دادگستری استان تهران، شخصا در صحنه جرم حاضر شد و به‌صورت میدانی در جریان نحوه و چگونگی انجام این اقدام جنایتکارانه قرار گرفت.

شهید خدایاری

رسانه‌های عبری گزارش می‌دهند پاسدار صیاد خدایی که امروز در تهران ترور شد و به شهادت رسید برای انتقال تجهیزات نظامی از ایران به سوریه تلاش‌های زیادی کرده بود

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت مدافع سرافرازحرم پاسدار صیاد خدایی در اقدام تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی خبر داد.

شهید خدایاری

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای با اعلام خبر اقدام جنایتکارانه تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی در شهادت  یکی از مدافعان سرافراز حرم افزود : عصر امروز (یکشنبه) در یکی از کوچه های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران ، مدافع حرم  "سرهنگ پاسدار صیاد خدایی"  هدف جنایت  تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: