پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید در این سه چهار ماهی که رضاییان پول گرفته، این پول‌ها کجا رفته است؟
به گزارش ایسنا، رضا درویش بعد از ظهر سه‌شنبه پس از جلسه مجمع فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مجمع خوبی بود. البته تنش‌هایی هم داشت اما ان‌شاءالله بتوانند از فرصت باقی مانده استفاده کنند. البته یادمان نرود که قبل از پرداختن به حاشیه‌ها باید به جام جهانی بپردازیم و به دنبال بازی‌های دوستانه خوب باشیم. باید یک تیم ملی قوی را به مسابقات بفرستیم و دغدغه هیات رییسه چگونگی آماده سازی باشد. هر کشوری آرزو دارد در جام جهانی شرکت کند اما متاسفانه با شرایطی که وجود دارد اوضاع جالبی نداریم.
او ادامه دارد: یک عضو هیات رییسه کم شد اما امیدوارم همین هیات رییسه فکری کند تا هواداران در نهایت خوشحال شوند. در یک چشم به‌هم زدن مسابقات جام جهانی شروع می‌شود و باید از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه گفت: هنوز فصل نقل و انتقالات به طور رسمی شروع نشده است و به هر حال باید صبر کنیم تا موعد مقرر شروع شود و در این مدت سعی می‌کنیم مشکل را حل کنیم.

وی در رابطه با دعوت رامین رضاییان به کمیته انضباطی باشگاه گفت: هنوز اتفاقی نیفتاده است اما باید بگویم در این سه چهار ماهی که رضاییان پول گرفته است، این پول‌ها کجا رفته؟ فکر می‌کنم قراردادش بیش‌تر از ۶ میلیارد برای نیم فصل باشد.

درویش درباره انتخاب دستیاران گل‌محمدی بیان کرد: او هیچ صحبتی با من نکرده است و تا امروز تغییری اتفاق نیفتاده است. پس از پایان مسابقات تصمیمات جدید ممکن است گرفته شود و امیدوارم برای لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم محکم‌تر کار کنیم. کادرفنی باید تصمیم بگیرد چه تیمی در شأن نام پرسپولیس بسته شود.

او اضافه کرد: آن‌قدر جایگاه پرسپولیس بالاست که حتی با نایب قهرمانی هم بحث روز می‌شود. در تیم‌های بزرگ دنیا هم چنین اتفاق خوبی رخ می‌دهد. کمی هم انگیزه از بازیکنان گرفته شده است چون در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتیم. پرسپولیس تنها تیمی از ایران است که دو دوره پشت سر هم به فینال رسیده و همین مساله هم تاثیرگذار بوده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اردوی پیش فصل در خارج از کشور انجام می‌شود یا خیر؟ عنوان کرد: هنوز خیلی چیزها مانده که پیش از آن باید درباره‌اش تصمیم بگیریم.

او درباره قهرمانی استقلال گفت: مبارک‌شان باشد. به هر حال در هر بازی یک برنده و یک بازنده وجود دارد. این دوره هم نوبت استقلال بود و به هواداران‌شان تبریک می‌گویم. ورزش همین است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: