پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه استقلال برای جذب لژیونر فوتبال کشورمان مسیر پیچیده‌تری را پیش روی خودش می‌بیند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات تابستانی، انتقادات زیادی علیه باشگاه استقلال مطرح شد اما در ادامه مشخص شد مدیران این باشگاه قصد دارند با جذب کاوه رضایی و محمد محبی گام بزرگی در تقویت تیم بردارند.

 در مورد کاوه رضایی گفته می‌شود توافقات لازم انجام شده و تنها یک مرحله تا عقد قرارداد باقی مانده است. رضایی باید در تست‌های پزشکی ایفمارک شرکت کند و پس از آن همکاری دو طرف امضا می‌شود.

اما در مورد محمد محبی ماجرا به سادگی برای استقلال پیش نرفت. ظاهرا باشگاه سانتاکلارا حاضر نیست این بازیکن را به صورت دائمی به ایران بفرستد. به همین خاطر استقلال پس از مذاکرات اولیه، در پیشنهاد خودش انتقال قرضی یکساله با امکان انتقال دائمی در فصل دوم را ارائه کرد. دو طرف در حال رسیدن به توافق نهایی بر سر این پیشنهاد بودند اما تغییر کادر مدیریتی باشگاه سانتاکلارا، روند مذاکرات را متوقف کرد.

با اینحال استقلال، درخواست خودش را با مدیریت جدید این باشگاه نیز مطرح کرد و اجازه نداد پرونده انتقال راکد بماند. به این ترتیب مدیران استقلال اکنون در انتظار پاسخ طرف پرتغالی هستند و آن‌ها پس از بررسی موضوع نظر خودشان را اعلام خواهند کرد.

این در حالی است که سایت ترنسفر مارکت نیز نام محبی را در لیست احتمالی ورودی استقلال قرار داده که حاکی از مذاکرات مثبت دو طرف تاکنون است، البته وقوع این انتقال در این سایت 54 درصد ذکر شده که نشان می‌دهد این وینگر 23 ساله آنچنان هم به پیراهم آبی نزدیک نیست و همه چیز تقریبا 50 درصد است. 

با این تفاسیر باید دید؛ دور جدید مذاکرات استقلال با مدیران جدید سانتاکلارا در حالیکه گفته می‌شود باشگاه سپاهان نیز دور جدید مذاکراتش را برای جذب این بازیکن آغاز کرده، برای به سرانجام رساندن این موضوع چگونه پیش خواهد رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: