پایگاه خبری خانه فوتبال:

خبرنگار اسپانیایی اطلاع داد که مشکل گذرنامه ژاوی در حال شدن است و این سرمربی امروز صبح می‌تواند راهی آمریکا شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، بارسلونا در تاریخ 16 ژوئیه 2022 (شنبه 25 تیر) تور پیش فصل خود در آمریکا را آغاز و از بارسلونا به مقصد میامی فلوریدا سفر کرد.
با اینکه همه چیز برای سفر خوب بارسلونا مهیا شده بود ولی یک مرتبه سفارت آمریکا بهانه‌ای مضحک تراشید و به سرمربی اسپانیایی آبی‌اناری‌ها اجازه ورود نداد.
موندو دپورتیوو شنبه عصر در یک گزارش مدعی شد که به خاطر سفر ژاوی به همراه تیم السد به کشور ایران، آمریکا اجازه ورود به این سرمربی نخواهد داد و باید یک اجازه ویژه ژاوی از سفارت آمریکا بگیرد. از همان ساعات ، باشگاه بارسلونا برای برطرف کردن این مشکل تلاش خود را به کار گرفت ولی هنوز نتوانسته این موضوع عجیب را بر طرف سازد.

تمرین بارسلونا بدون حضور ژاوی

EarEhogoEOy1

بارسلونا از یکشنبه کمپ تمرینی خود در کشور آمریکا را آغاز کرد ولی همچنان بدون مربی که این موضوع به سوژه رسانه‌های اروپایی بدل شده است.

راجر ترولو، خبرنگار موندو دپورتیوو گزارش داد که پس از 3 روز از سفر بارسلونا به آمریکا امروز اخبار حاکی از این است که مشکل ژاوی در حال برطرف شدن است.

خبرنگار موندو نوشت: مشکل گذرنامه ژاوی در حال برطرف شدن است و این سرمربی اگر مشکل دیگری پیش نیاید، صبح سه شنبه راهی میامی آمریکا خواهد شد.

بارسلونا بامداد فردا از ساعت 4:30 میهمان اینترمیامی آمریکا خواهد بود و بارسلونا بسیار امیدوار است تا پیش از این مسابقه ژاوی به آمریکا برسد.

تمرین بارسلونا بدون حضور ژاوی

zFJ4TKo9wviH

ترولو در توییتی عنوان کرد که ژاوی با حل مشکل گذرنامه‌اش به این مسابقه خواهد رسید و در اولین بازی پیش فصل آبی‌اناری‌ها حضور خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: